Neymar z banem na Twitchu! Konto piłkarza zablokowane!

neymar ban twitch

Piłkarz PSG - Neymar, nie od dziś streamuje z powodzeniem na swoim kanale Twitch. Jak donoszą najnowsze informacje, konto Neymara na Twitchu zostało zbanowane.Neymar streamuje na Twitchu


Profesjonalny piłkarz Neymar, były zawodnik FC Barcelony, aktualnie gracz francuskiego PSG ze streamowania na Twitchu znany jest od dobrych kilku miesięcy.

Wiadomo, że Brazylijczyk jest ogromnym fanem CS:GO, dlatego na jego transmisjach live z powodzeniem możemy śledzić zmagania w Counter-Strike'a.


Piłkarz jest też dobrze zaznajomiony z zawodnikami byłego MIBR (takimi jak FalleN, fer czy TACO) czy ze składem drużyny Furia.

neymar mibr fallen fer tacoNeymar z banem na Twitchu


Jak się okazuje, nie ze wszystkimi zasadami streamowania zapoznał się jeszcze Neymar. Niedawno otrzymał pierwszego bana na swoim koncie Twitch. Konkretny powód nie jest znany, jednak domniemywa się karygodnego zachowania.

Media donoszą, iż ban na Twitchu dla Neymara miał być karą za ujawnienie tysiącom widzom numeru telefonu swojego brazylijskiego kolegi z reprezentacji - Richarlisona (piłkarza angielskiego Evertonu). Richarlison komentuje ten wybryk jedynie w taki sposób:

W pięć minut dostałem 10 tysięcy wiadomości. Dzięki Neymar.


Czy kara dla Neymara za ujawnienie poufnych danych jest wystarczająca? Jak długo potrwa blokada konta Neymara na Twitchu? Tego niestety nie wiemy. Pewne jest natomiast jedno - Neymar kolejnym razem musi delikatniej obchodzić się z pokazywaniem czegokolwiek na swojej transmisji live na Twitch.tv.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza