Najlepsi gracze w historii CS:GO? Polak numerem jeden!

 

snax virtus pro
Janusz "Snax" Pogorzelski, fot. Virtus.pro

Nie od dziś wiadomo, że Polscy gracze CS:GO są jednymi z najlepszych na świecie. Udowodnili to będąc przez wiele lat na szczycie. Co jeśli powiem Wam, że numerem jeden w zestawieniu najskuteczniejszych strzelców znajduje się właśnie Polak?Najlepsi gracze CS:GO

Wyróżnienie najlepszego gracza CS:GO można przyznać z wielu powodów. Ze względu na osiągnięcia indywidualne bądź drużynowe. Te pierwsze niestety bardzo często nie przekładają się na medale i statuetki, gdyż CS:GO jest grą drużynową, a gdy nie wygrywa się najważniejszych turniejów, ciężko marzyć o jakiejkolwiek gloryfikacji.

Zobacz także: Czy rangi CS:GO mają znaczenie? Jak szybko wbić rangę?

Są jednak wyjątki, gdzie do analizy nie bierzemy indywidualnej formy i osiągnięć zespołowych, a całokształt kariery danego gracza. W tym przypadku padło na statystkę największej ilości fragów w historii profesjonalnej gry w CS:GO.Najlepsi gracze CS:GO pod względem ilości fragów:

  • Snax
  • f0rest
  • kennyS


Podium pod tym względem jest bardzo klarowne - są to gracze nadal aktywni, jednocześnie z największym bagażem doświadczeń. Co do liczb - są one bardzo do siebie zbliżone, także każdy nadal ma szansę wskoczyć na pierwsze miejsce.


Rekord killi CS:GO

Do Polaka należy jednak najważniejszy na ten moment wyczyn - rekord killi. Według statystyk z serwisu HLTV, posiada ich na swoim koncie aż 37498 (mowa tu wyłącznie o meczach profesjonalnych). Tuż za nim, bo na drugim miejscu, plasuje się f0rest, który w tej konkretnej statystyce gorszy jest o kilkadziesiąt fragów.Nie zmienia to jednak faktu, że rekord ilości fragów należy do naszego polskiego "dzika" - Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego.Darmowe skiny CSGO

Polecane: CS:GO Skybox3D - program do analizy powtórek meczów CS:GO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza