Aim Training CS:GO - 5 najlepszych map do ćwiczenia aima

 

aim training csgo mapy do trenowania

Jedną z najważniejszych - o ile nie najważniejszą - umiejętności w CS:GO jest umiejętność strzelania. Na tym opiera się cała gra, a przede wszystkim zabawa z nią związana. W tym poradniku dowiesz się jak trenować aima w CS:GO oraz poznasz najlepsze mapy do ćwiczeń.Dlaczego Aim Training w CS:GO jest nam potrzebny?

Wielu graczy zastanawia się - czy muszę ćwiczyć strzelanie, aby faktycznie móc zdobywać lepsze rangi w CS:GO? Liczne przypadki potwierdzają przecież, że nie trzeba być wybitnym aimerem, by móc osiągać coraz lepsze rezultaty i piąć się w drabince na szczyt.

Zobacz także: Jak trenować w CS:GO? Mapy treningowe w CS:GO

Mimo wszystko ciężko wyobrazić sobie profesjonalną grę w Counter-Strike'a bez podstawowej znajomości mechanik gry i aim training'u. Najlepsi gracze poświęcają dziesiątki godzin tygodniowo na trening aimowy w CS:GO. W tym celu korzystają ze specjalnych trybów (takich jak DeathMatch) oraz map, które zostały przygotowane właśnie na takie okazje.Ćwiczenia aima dają tę przewagę, że w większości pojedynków 1v1 - a do takich dochodzi bardzo często - to my górować będziemy nad oponentem. W sytuacji, kiedy zajmujemy bombsite całą drużyną, z pełnym zestawem granatów, niekiedy ciężko jest pokazać swoje maksimum. Jednak w momencie, kiedy o wygraniu rundy decydować będzie bezpośredni pojedynek strzelecki z rywalem - tu możemy wykazać się aimowo najbardziej.


Aim Training CS:GO - mapy

Aima w CS:GO można trenować na wiele sposobów. Począwszy od tradycyjnych metod, jak chociażby Deathmatche czy pojedynki 1v1 z kolegą, przez różnorakie mapy treningowe (z warsztatu CS:GO) przygotowane przez graczy do pracy nad polepszeniem umiejętności strzeleckich.

Poniższy ranking map pod aim training CS:GO jest wyborem subiektywnym, jednak są one bardzo popularne i często wykorzystywane przez profesjonalnych zawodników.Mapy do ćwiczenia aima w CS:GO:

  • Aim Botz
  • Recoil Master
  • training_aim_csgo2_dark
  • Fast Aim / Reflex
  • Training Center


1. Aim Botz

aim botz csgo
Mapa Aim Botz

Aim Botz jest w CS:GO jedną z najpopularniejszych map do ćwiczenia aima. Na warsztacie Steam subskrybuje ją blisko 20 milionów graczy! Mapa jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Umożliwia trening aimowy na boty, w którym pobijać możemy swoje własne rekordy czasowe. Liczne ustawienia parametrów botów pomogą w osiągnięciu naszego celu.

aim botz download


2. Recoil Master

recoil master csgo
Mapa Recoil Master

Ta z kolei mapa pomoże usprawnić nasz recoil. Co to jest recoil? To nic innego jak odrzut broni. Na tej mapie przećwiczymy odrzut wszystkich możliwych broni. Możemy sprawdzić jak on wygląda na poszczególnym karabinie i spróbować nauczyć się jego schematu.recoil master download


3. training_aim_csgo2_dark

training aim csgo
Mapa Training Aim

Ta mapa zdecydowanie ćwiczy nasz refleks. Na tarczy przed nami pojawiać się będą punkty, w które musimy namierzyć i oddać strzał. Czas reakcji jest bardzo krótki, dlatego z każdym kolejnym treningiem nasz aim powinien się poprawiać. Możemy bić rekordy czasowe i chwalić się z innymi graczami.

training aim download


4. Fast Aim / Reflex

fast aim reflex csgo
Mapa Fast Aim / Reflex

Podobnie jak na poprzedniej mapie - trenujemy refleks naszego aima w CS:GO. Strzelamy do botów, które nacierają prosto na nas. Naszym zadaniem jest nie dopuścić botów do naszego pola. Im szybciej będziemy reagować na zbliżających się rywali, tym lepiej nasz aim będzie wyglądał w trakcie meczów w Counter-Strike'u.fast aim reflex download


5. Training Center

training center csgo
Mapa Training Center

Mapa bardzo prosta, typowa do aim training'u w CS:GO. Sprawdzamy się w starciu z botami, jednocześnie pracując nad dokładniejszymi ruchami myszki.

training center download


Wszystkie powyższe mapy można pobrać z warsztatu CS:GO. Klikając w adekwatny baner, zostaniecie przeniesieni do strony na Steam danej mapy.


Polecane: Komendy w CS:GO, które musisz znać

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza