Jak trenować w CS:GO? Mapy treningowe w CS:GO

mapy treningowe w cs go warsztat steam

W dzisiejszym poradniku mam dla Ciebie przygotowany spis map treningowych do CS:GO, dzięki którym będziesz w stanie poćwiczyć wiele aspektów własnej gry, między innymi są to mapy retake, 1v1, mapy do trenowania smoke, do ćwiczeń refleksu i aima, odbijania bombsite, prefire, a także kilka ciekawych do zabawy z przyjaciółmi. Po przećwiczeniu kilku takich map Twoja gra na pewno wskoczy na wyższy poziom.


MAPY TRENINGOWE CS:GO

Dobrze wiesz, że granie w CS:GO bez granatów nie ma sensu. Jednak trzeba wiedzieć, jak rzucić je poprawnie, aby nie przeszkodzić tym swojej drużynie bądź samemu sobie. Odpowiednie rzucenie smoke lub flasha może odwrócić bieg rundy, a nawet całego meczu. Jest to obowiązkowy temat, który przestudiować musi każdy gracz, który chce grać na wysokim poziomie. Przećwicz wszystkie mapy treningowe w CS:GO. Zobacz jak poprawnie rzucić smoke między innymi na mapie de_mirage na rampę, schody, pałac czy dżungle.warsztat cs go rzucanie granatów mapa dust 2 training
warsztat cs go rzucanie granatów mapa mirage training
warsztat cs go rzucanie granatów mapa overpass training
warsztat cs go rzucanie granatów mapa inferno training
warsztat cs go rzucanie granatów mapa inferno bs a training
warsztat cs go rzucanie granatów mapa cache training
warsztat cs go rzucanie granatów mapa cobblestone training


MAPY DO ĆWICZENIA AIMAim to najważniejsza sprawa w CS GO. Gra polega na zabijaniu, strzelaniu, więc bez dobrego aima się nie obejdzie. Na to potrzeba masę treningów i godzin spędzonych w grze na szkoleniu swoich umiejętności. Poniższe mapy z warsztatu pozwolą Ci odpowiednio skorygować Twoje błędy, aby następnym razem popisać się znakomitym aimem. Mapy te polegają na zabijaniu botów, ustawiając przy tym wiele parametrów, jak na przykład broń, stopień trudności botów, szybkość ich poruszania się, ilość, amunicję i wiele więcej.


warsztat cs go mapy aim fast aim training
warsztat cs go mapy aim aim training
warsztat cs go mapy aim aim botz training
warsztat cs go mapy aim recoil master spray training
warsztat cs go mapy aim aim training 2016
warsztat cs go mapy aim bot aim training
warsztat cs go mapy aim training center


MAPY DO ĆWICZENIA PREFIREPrefire jest bardzo istotnym elementem podczas wychylania się z nieciekawych pozycji. Ćwicząc prefire możemy zyskać przewagę nad przeciwnikiem, który jest w nas wcelowany, który spodziewa się nas w tym miejscu. Dzięki temu zapamiętamy pozycjonowanie naszego celownika w ciężkich sytuacjach. Mapy te zawierają boty, które ustawione są w idealnych miejscach, w tych samych, w których stałby nasz przeciwnik. Warto to sprawdzić i nauczyć się wychylania z prefire.


warsztat cs go prefire practice dust 2
warsztat cs go prefire practice mirage
warsztat cs go prefire practice cacheMAPY DO OBRONY BS

CS GO to nie tylko strzelanie do przeciwników czy rzucanie granatów. Jako TT (terroryści) po podłożeniu bomby musimy dopilnować, aby nie została rozbrojona przez drużynę CT. Poniższe mapy uczą nas jak zachować się w różnych sytuacjach, dla przykładu 1v3 - gdzie musimy się ustawić, jak można rozwiązać taką sytuacje.warsztat cs go obrona bs short a training dust2
warsztat cs go obrona bs long a training dust2
warsztat cs go obrona bs bs b training dust2
warsztat cs go obrona bs banana training infernoMAPY 1V1

Kiedy opanujesz już większość z powyższych map możesz spróbować wraz ze swoim kolegą sprawdzić się na retake (odbijaniu) BS w sytuacji 1v1. Gwarantuje, że oprócz dobrej zabawy wniesie to nową jakość do Twojej gry, poczujesz się w takich konfrontacjach silniejszy, gdy przyjdzie Ci mierzyć się z przeciwnikiem na matchmakingu.


warsztat cs go retake bs training dust 2 bombsite b 1v1
warsztat cs go retake bs training mirage bombsite b 1v1
warsztat cs go retake bs training mirage middle 1v1MAPY POZOSTAŁE / INNE

Na sam koniec podrzucam mapy, które również służą do treningu/ćwiczeń, jednak nie strzelania czy granatów, a np. skoków, ciekawych boostów, podsadzek itp. Możesz sprawdzić się w skokach na trudne miejscówki czy zaskoczyć przeciwnika unikalnym boostem.


warsztat cs go mapy do treningu cwiczen awp double doors training
warsztat cs go mapy do treningu cwiczen jumps training
warsztat cs go mapy do treningu cwiczen mirage boost training
warsztat cs go mapy do treningu cwiczen overpass boost training
warsztat cs go mapy do treningu cwiczen strafe jump training
warsztat cs go mapy do treningu cwiczen sound trainingInstrukcja

Aby pobrać powyższe mapy należy kliknąć Pobierz. Zostaniesz przekierowany na stronę warsztatu Steam, gdzie (po zalogowaniu na konto!) wciskasz zielony guzik Zasubskrybuj.

Natomiast aby włączyć pobraną mapę przechodzimy do gry, następnie Graj > Lokalnie z botami > Warsztat i wybierasz mapę, na której chcesz przeprowadzić trening.

Zobacz również spis komend, które mogą Ci się przydać podczas grania na tych mapach.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza