Przenosimy LANa w PLEner - PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej

 

superpuchar ple polska liga esportowa
fot. Polska Liga Esportowa

Czy jest coś lepszego od gorących wakacji nad naszym Bałtykiem? Polska Liga Esportowa przekonuje, że tak! Już niedługo rusza akcja "Przenosimy LANa w PLEner" czyli PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej połączony z aktywnym wypoczynkiem na polskim wybrzeżu.Przenosimy LANa w PLEner - PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej

Inicjatywa plenerowej imprezy Polskiej Ligi Esportowej zaplanowana jest na weekend między 9-11 lipca. Wydarzenie odbędzie się na Lotos Stadion Letni w Gdańsku. Wstęp wolny! Jakie niespodzianki czekają na wszystkich uczestników?

Wakacyjne atrakcje dla całych rodzin, dwie strefy pełne zabaw, showmatche gamerów i influencerów na plaży, rozgrywki profesjonalnych drużyn w CS:GO, wielkie esportowe emocje w niepowtarzalnym miejscu na polskim wybrzeżu łączącym sport i kulturę.Trzydniowy, letni event nad Bałtykiem wystartuje w piątkowe popołudnie. Plażowicze dostaną do dyspozycji specjalne strefy gamingowe oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej. Strefa Free2Play zrzeszać będzie śmiałków chcących spróbować swoich sił w roli gracza, z kolei w Kids Zone animatorzy przeprowadzą najmłodszych przez tajniki sportu elektronicznego oraz poruszą m.in. temat świadomego wsparcia i rozwoju kariery początkującego, aspirującego esportowca.

W sobotę rozpoczną się zmagania 4 doskonale znanych fanom esportu i obu dywizji PLE drużyn Counter Strike: Global Offensive w meczach BO3. Jest o co walczyć, bo stawka to pierwszy w historii PGE Superpuchar Polskiej Ligi Esportowej i 25 tys. złotych. Zwycięzca… bierze wszystko!

Oficjalna ceremonia i wręczenie nagród nie oznacza jednak końca weekendu z Polską Ligą Esportową. W niedzielę będziemy świadkami wyjątkowych showmatchy z udziałem gamerów, gwiazd i influencerów. Niewykluczone, że rywalizacja prosto z serwera przeniesie się na piaszczyste boisko.Transmisja na Twitchu Polskiej Ligi Esportowej.

Więcej informacji na stronie: ple.gg.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza