Komenda na kręcenie się w CS:GO - komenda na AFK, aby nie zostać wyrzuconym

 

komenda na krecenie sie w csgo

Wiele przydatnych komend w CS:GO nie służy wyłącznie do treningów. Są też i takie, dzięki którym możemy pobawić się ze znajomymi na własnym serwerze. Jedną z takich komend jest komenda na kręcenie się w CS:GO.Komenda na kręcenie się w CS:GO

Do czego tak w ogóle służy komenda na kręcenie się w CS:GO? Komenda, dzięki której możemy obracać się w lewo lub w prawo z pozoru wydaje się być kompletnie nieprzydatna.

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?

Jej głównym założeniem jest jednak możliwość w ciągłym pozostaniu AFK (ang. Away From Keyboard). Gdy komenda na kręcenie się w CS:GO działa, jesteśmy w ciągłym ruchu, co uniemożliwia wyrzucenie nas z gry przez serwer. Przydaje się, gdy musimy na kilka minut odejść od komputera.

Jaka jest komenda na kręcenie się w CS:GO? Do poprawnego obracania się naszej postaci w lewo lub w prawo służy komenda "+right" lub "+left".Wystarczy włączyć konsolę i wpisać jeden z powyższych parametrów:

+right

+left

analogicznie, aby wyłączyć komendę na kręcenie się w CS:GO należy wpisać:

-right

-left


Można pójść o krok dalej i z komendy na kręcenie się w lewo lub w prawo zrobić bind/alias na AFK, który zapobiegnie wyrzucaniu nas z serwera.Jak zrobić bind na AFK w CS:GO? W tym przypadku do naszego configu dopisujemy parametry:

alias afkon "echo C0REs script Enable; +forward; +moveleft; +left;"

alias afkoff "echo C0REs script Disable; -forward; -moveleft; -left;"

Powyższe komendy pozwolą na szybkie uruchomienie kręcenia się w CS:GO. Wystarczy w konsoli wpisać "afkon" jeśli chcemy zacząć się kręcić lub "afkoff", aby przestać.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza