Tym razem lepsi od Szwedów? Anonymo podejmie Young Ninjas w meczu CS:GO

 

snax anonymo cs go
fot. Maciej Kołek / Anonymo

Już dzisiaj rozpoczynają się inauguracyjne mecze turnieju Spring Sweet Spring 3, w którym reprezentować nas będą aż dwie polskie ekipy. Nad wyraz ciekawy wydaje się mecz akademii NiP z Anonymo, w którym Polacy mają coś do udowodnienia szwedzkiej organizacji.CS:GO - Anonymo kontra NiP

W pamięci wciąż mamy niefortunną serię zdarzeń podczas trzeciej edycji FLASHPOINT. Polska formacja po ograbieniu ich ze zwycięstwa z NiP zapewne nadal odczuwa następstwa nieudanego turnieju.

Zobacz także: Nowy rekord wartości skinów w CS:GO. AK-47 i AWP sprzedane za ogromną kwotę

Minione tygodnie także nie wyglądały najlepiej jeśli chodzi o pozytywne rezultaty spotkań "Anonimowych". Porażki w ESEA Premier z takimi zespołami jak Sangal, Endpoint, AGO czy Sprout z pewnością przełożyły się na nastroje zawodników w teamie.

Cieszyć może na pewno fakt, że bardzo dobrze poradzili sobie w regionalnych kwalifikacjach właśnie do Spring Sweet Spring 3. Na swojej drodze pokonali wiele świetnie przygotowanych drużyn, a ostateczne zwycięstwo z 1WIN pozwoliło awansować naszym rodakom do głównej fazy turnieju.Wydarzenie Spring Sweet Spring 3 zaczyna się dzisiaj, 21 czerwca br. Wielki finał zaplanowany został na 30 czerwca. Pula nagród w turnieju to aż 68 tysięcy dolarów, z czego zwycięzca zgarnia 40 tysięcy dolarów oraz bezpośrednie zaproszenie do LAN Sweet LAN 2022. Co ciekawe, pierwszym przeciwnikiem Anonymo będzie akademia szwedzkiego NiP - Young Ninjas. Przypadek?

Po burzy zawsze wychodzi słońce, dlatego miejmy nadzieję, że Anonymo jest zmotywowane i głodne gry, aby udowodnić, że Szwedzi nie stanowią dla nich problemu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 12:00. Mecz Anonymo z Young Ninjas transmitowany będzie na kanale GoodGame_League.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza