Nowy rekord wartości skinów w CS:GO. AK-47 i AWP sprzedane za ogromną kwotę

 

najdrozsze skiny csgo


Czy w świecie CS:GO kogoś jeszcze dziwią wysokie ceny skinów? Wiadomo, że tak. Ceny przedmiotów rosną z dnia na dzień i zyskują na wartości kolekcjonerskiej. Pobity został właśnie nowy rekord transakcji za skiny CS:GO. Ile? Prawie 3 miliony złotych!Rekord wartości skinów CS:GO pobity

Kiedy pomyślimy o kosie do CS:GO za kilka tysięcy wydaje się to dosyć normalne. Ładne przedmioty rządzą się swoimi prawami. Skiny od zawsze budziły kontrowersję, jednak większość z nas przywykła do ich regularnych cen.

Zobacz także: Obstawianie meczy CS:GO skinami. Jak i gdzie obstawiać?

Jednak kiedy dowiadujemy się, że dwa kosmetyczne skiny sprzedane zostały za niespełna 3 miliony złotych - można zastanowić się dokąd to wszystko zmierza.

Jeden z użytkowników Twittera, fan skinów CS:GO - ohnePixel - poinformował, że w Chinach miała miejsce najdroższa transakcja w historii odnośnie skinów CS:GO. AWP Souvenir Dragon Lore oraz StatTrak AK-47 Case Hardened - oba skiny z czterema naklejkami Titan w wersji holograficznej - sprzedane zostały za - uwaga - 775 tysięcy dolarów. To prawie 3 miliony złotychCała transakcja rozpoczęła się i zakończyła w prawdziwym świecie. Żaden z kolekcjonerów nie chciał ryzykować i wolał dobić targu twarzą w twarz.

Czy to nadal jest kolekcjonerstwo czy już gruba przesada? Wszak są to przedmioty wirtualne i nigdy nie zostaną zastąpione wersjami fizycznymi.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza