Kacper Kozłowski z kartą w FIFA 21? Rekord pobity przez Polaka na EURO 2020

 

kacper kozlowski fifa 21


Wczorajszy mecz Polski z Hiszpanią oprócz pozytywnego dla nas wyniku przyniósł coś jeszcze. 17-latek z Pogoni Szczecin pobił rekord Mistrzostw Europy, jako najmłodszy piłkarz w historii, który wystąpił na tym turnieju. Czy Kacper Kozłowski doczeka się karty w FIFA 21?Kacper Kozłowski FIFA 21

Kacper Kozłowski to młody, dobrze prosperujący zawodnik polskiej Ekstraklasy. Choć w samej FIFIE nie ma on jeszcze swojej własnej karty, to bazując na statystykach jego profilu z trybu kariery możemy wywnioskować, że już niebawem doczekamy się kolejnego Polaka w grze od EA Sports.

Zobacz także: Test New Football Game, nowego "PES" 2022 od Konami - recenzja

Kacper Kozłowski w FIFA 21 nie występuje oficjalnie w Ultimate Team. Mimo to, zerkając na potencjalne liczby z rankingu sofifa.com domniemywać można, że już w najbliższej odsłonie - FIFA 22 - ujrzymy siedemnastolatka jako pełnoprawną kartę w grze.Co prawda jego aktualny rating wskazuje na 62 punkty, to potencjał Kozłowskiego wyliczany jest aż na 82 punkty. To z kolei przełożyć się może na całkiem ciekawą kartę z polskiej ligi.

Żałować jedynie można, że na ten moment nie posiada swojej karty w FIFA 21, gdyż byłaby to doskonała okazja do nagrodzenia Kacpra kartą specjalną - Record Breaker, którą EA przyznaje piłkarzom za pobicie rekordu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza