Komenda na Aimbota CS:GO. Jak działa legalny, darmowy cheat?

komenda na aimbota cs go


Jakiś czas teamu Valve udostępniło nam ciekawą komendę, która pozwala na własnych serwerach lub lokalnie na boty modyfikować nieco parametr strzelania. Dzięki temu strzelanie headshotów jest banalnie proste. Jak zatem działa komenda na Aimbota w CS:GO?Komenda na Aimbota CS:GO

Niestety byłoby to mocno nie na miejscu, gdyby ta komenda działał na publicznych serwerach. Oczywistym jest to, że ową komendę używać możemy wyłącznie na własny użytek - na serwerach stworzonych przez nas czy chociażby na boty.Komenda na Aimbota do CS:GO pozwala w nieco inny sposób odnieść się do samego strzelania z karabinu. Komenda modyfikuje trajektorię lotu pocisku, trafiając za każdym razem w głowę przeciwnika - niezależnie czy na nią celujemy.

Zobacz również: Noclip nie działa - nowa komenda na noclip w CS:GO | Poradnik

Samo przygotowanie serwera pod "aimbot" w CS:GO jest szybkie i bardzo proste. Na samym początku, aby móc korzystać z takich komend jak wspomniany wyżej aimbot potrzebujemy uruchomić w konsoli parametr sv_cheats za pomocą komendy:

sv_cheats 1

Następnie wystarczy już tylko wpisać komendę na aimbot w CS:GO, która wygląda następująco:

ent_fire cs_bot AddOutput "ModelScale 0"


I to wszystko. Od teraz na Twoim serwerze działa komenda na aimbot w CS:GO, a Ty możesz bawić się strzelając do botów czy przeciwników z najdokładniejszą precyzją.

Jak wspomniane zostało wyżej - komenda na aimbot w CS:GO nie działa na trybach rankingowych, turniejowych, wingmanie ani innych podobnych trybach. Jest to komenda wyłącznie testowa i służy do zabawy czy sprawdzania różnych opcji i ustawień serwera.

Zastosowanie w praktyce poniższej komendy ukazuje ten film:
Legalny cheat do CS:GOKomenda na aimbot CS:GO jest, można powiedzieć, swego rodzaju legalnym cheatem. Co prawda (i na całe szczęście) używać jej można tylko na własny użytek, nie pasując rozgrywki innym. Pamiętajmy, że cheatowanie jest surowo zabronione, a i do końca nie jest moralne. Grajmy fair play i cieszmy się z takich komend wyłącznie w celach rozrywkowych.

4 Komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Działa tylko w trakcie jak wpiszesz musisz patrzeć sie na przeciwnika w sensie celownik na nim i wtedy wpisz

      Usuń
  2. a jaka jest komenda na graczy?

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza