Anonymo znów bez zawodnika. Mynio ląduje na ławce rezerwowej

Dopiero co skompletowali nowy skład. Dziś ponownie w poszukiwaniu piątego gracza. Wiktor "mynio" Kruk przeniesiony na ławkę rezerwową.

Mynio CSGO Anonymo
fot. Anonymo Esports / Maciej Kołek


Informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała organizacja - Anonymo Esports. Mynio, z powodu problemów zdrowotnych, tymczasowo przeniesiony zostaje na ławkę rezerwową.Kolejne kłopoty Anonymo

Wszystko wskazywało na to, że dołączenie blackteara5 rozwiąże problemy kadrowe spowodowane odejściem KEi'a. Niestety, Anonymo zmuszone jest do ponownego rozpatrywania ofert kandydatów.

Zobacz także: Najlepsi gracze w historii CS:GO? Polak numerem jeden!

Wiktor "mynio" Kruk zostaje przesunięty na ławkę rezerwową. Decyzja spowodowana była problemami zdrowotnymi zawodnika. Niespełna dwa tygodnie po ogłoszeniu finalnej piątki, "Anonimowi" wznowić muszą poszukiwania brakującego ogniwa.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie Anonymo Esports na Twitterze:Niestety przychodzimy do Was z przykrą informacją. Ze względów zdrowotnych nasz zawodnik Wiktor "Mynio" Kruk definitywnie przechodzi na ławkę rezerwowych. W międzyczasie rozpoczynamy testy nowych zawodników w celu zapełnienia powstałej luki.

Anonymo potwierdziło tym samym testy nowych graczy, których najlepszy zawodnik wskoczy w niedalekiej przyszłości w miejsce Wiktora.

Sam zainteresowany skomentował całą sytuację tak:

Wczoraj podjąłem decyzję, że przesunę się na ławkę rezerwowych, była to tylko i wyłącznie moja decyzja. Myślałem o tym już przed przerwą wakacyjną, ale liczyłem, że przerwa sprawi, że wrócę ze świeżą głową, pełen motywacji i głodny gry, tak się niestety nie stało. Gra nie sprawiała mi przyjemności, czułem się jakbym grał na siłę, pojawiły się też problemy ze snem i dodatkowy stres, spowodowane to było zapewne wydarzeniami z przeszłości, niespełnionymi oczekiwaniami, chociaż momentami brakowało nam naprawdę niewiele i presją, którą sam na siebie nakładałem, bo wiedziałem, że stać mnie na o wiele więcej indywidualnie co pokazałem w przeszłości, ale nie potrafiłem niestety połączyć tego z iglowaniem.

Jak czytamy, problemy ze snem mogły mieć znaczny wpływ na pogorszenie się stanu zdrowia mynia. Dalsza cześć wypowiedzi sugeruje ostateczne rozstanie z Anonymo Esports i chęć powrotu do gry, jednak w zmienionym otoczeniu:

Łącząc to wszystko stwierdziłem po konsultacjach z kilkoma osobami, że dla mnie jak i dla drużyny będzie to najlepsze rozwiązanie, mimo, że miała mi się teraz zmienić rola w której czułem się dobrze, czułem, że potrzebna mi jest też zmiana otoczenia by poczuć świeżość i znowu bawić się grą, po prostu. To też oznacza, że raczej na pewno nie wrócę już do głównego składu Anonymo. Postaram się poukładać sobie wszystko w głowie i wrócić silniejszy w nowej drużynie, ale kiedy to nastąpi nie mam pojęcia, nie mam zamiaru się śpieszyć.


Polecane: Błąd w CS:GO, który pomaga w przemieszczaniu C4 za pomocą piłki

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza