CS:GO świętuje 9 urodziny, jednak chyba zapomnieli o imprezie...

Najbardziej popularna gra typu FPS obchodzi dzisiaj swoje 9 urodziny. CS:GO zbliża się do dekady istnienia na rynku, lecz z tej okazji nie pojawiło się absolutnie nic.

Urodziny CSGO


Najbardziej kochana, a jednocześnie najbardziej znienawidzona gra na świecie obchodzi dzisiaj swoje 9 urodziny. CS:GO istnieje na rynku gier prawie dekadę, a od jego początku zmieniło się całkiem sporo.9 urodziny CS:GO

O istnieniu Counter-Strike'a nie trzeba nikogo uświadamiać. Każdy fan gier choć raz zagrał w którąś z jego odsłon. Gra ma na całym świecie wielu przeciwników jak i sympatyków, jednak w ogólnym rozrachunku wiążą się z nim pozytywne emocje.

Zobacz także: Ile pieniędzy zarabia CS:GO na samych skrzynkach?

Premiera CS:GO odbyła się 21 sierpnia 2012 roku. Z początku bez dodatków w postaci skinów. Global Offensive nie miał łatwego startu, gdyż gracze nadal przywiązani byli do wersji Source czy kultowej 1.6.CS:GO, choć nie tylko on, zmienił życia graczy o 180 stopni. Szczególnie, kiedy dał pracę w esporcie tysiącom ludzi na całym świecie. Jednak nie to jest najważniejsze. Dzięki niemu esport wskoczył na zupełnie inny poziom i do teraz reszta tytułów podąża jego śladami.


Jednak co ciekawe, Valve nie dodało do gry zupełnie nic, co miałoby związek ze świętowaniem dziewiątych urodzin. Może szykują coś grubszego w innym terminie, a może uznali, że to nie jest najlepszy czas na drobne aktualizacje.Życzenia urodzinowe

Czego można życzyć CS:GO na kolejne lata? Życzenia urodzinowe z pewnością powinny dotyczyć dalszych zmian i rozwoju gry. Dążenie do doskonałości i adaptacja do zmieniających się preferencji graczy powinna być ciągle w uwadze deweloperów gry - Valve.


Polecane: Skiny do granatów w CS:GO? Propozycja skrzynki Fire in the Hole

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza