FIFA 22: Ed Sheeran może pojawić się w grze

Ed Sheeran - brytyjska gwiazda muzyki, może znaleźć się w nadchodzącej FIFA 22. Dlaczego?

Ed Sheeran w FIFA 22


Piosenkarz i autor tekstów - Ed Sheeran - potencjalnie może dołączyć do gry FIFA 22 jako jeden z zawodników.Sheeran jest wielkim fanem i jednocześnie sponsorem angielskiej drużyny Ipswich Town. Klub potwierdził, że w ramach gestu, Ed został włączony do szerokiego składu Ipswich na nadchodzący sezon.

Zobacz także: FIFA 22 Ratings: przecieki ocen kart piłkarzy w Ultimate Team

Pomysł, choć wydaje się dosyć kontrowersyjny, faktycznie może się ziścić. Marketingowo byłby to na pewno strzał w dziesiątkę.Ed Sheeran w FIFA 22?

Wszystko wydaje się super, lecz w rzeczywistości nie jest to takie proste. Oczywiście, Sheeran faktycznie ma szansę, żeby w jakimś symbolicznym wymiarze pojawić się w trybie Ultimate Team. To wymaga jednak przede wszystkim zezwoleń.

Gwiazdy w grach to nie jest żadna nowość. Wszak Dua Lipa znajduje się już w trybie VOLTA.

Jeśli Ipswich Town zdoła jakimś sposobem wprowadzić Eda Sheerana do gry oraz zostanie zarejestrowany w FIFPro - nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawitał także do FIFA 22.

Prawdopodobnie kartę miałby dość kiepską, bardziej w ramach ciekawostki, chyba, że ukrywa przed światem swoje piłkarskie umiejętności.Artysta otrzymał koszulkę z numerem 17 i miejsce w składzie na sezon 2021/2022.

Kiedy mnie o tym poinformowali, myślałem, że żartują, ale spodobał mi się ten pomysł.

Ed Sheeran dodał także żartobliwie:

Myślę, że to będzie wspaniały sezon i jestem zaszczycony, że mogę być jego częścią. Mam tylko nadzieję, że numer jest tylko ceremonialny, ponieważ chcę, abyśmy awansowali, a to się nie stanie, jeśli będę grał.


Polecane: Nowy wygląd paczek w FIFA 22. Przypominają saszetki Panini

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza