Nowy wygląd paczek w FIFA 22. Przypominają saszetki Panini

Odświeżanie gry przebiega całkiem sprawnie. Nowością, którą ujrzymy w FIFA 22 będzie zmieniony wygląd paczek, które przypominają popularne saszetki od Panini.

Wygląd paczek FIFA 22


Nowy design paczek to powiew nostalgii i ukłon w stronę starszych graczy, którzy pamiętają kolekcjonowanie kart z saszetek Panini. Wygląd ten zawita w FIFA 22 Ultimate Team.Nowy wygląd paczek w FIFA 22

Paczki w FIFIE to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów w grze, a przynajmniej w trybie Ultimate Team. To dzięki nim zdobywamy nowych zawodników, którzy wzmacniają nasz skład.

Zobacz także: Leo Messi z kartą OTW w FIFA 22? Wszystko na to wskazuje

Stan wizualny tego dodatku również jest bardzo ważny, gdyż przez ostatnie lata powielany był jeden schemat.Saszetki jako paczki w FIFA

Wygląd paczek w FIFA 22
Wygląd paczek w FIFA 22


Tym razem EA SPORTS postawiło na innowację i zaryzykowało z nowym wyglądem. Paczki przypominać będą popularne saszetki Panini, z których niegdyś kolekcjonowało się karty piłkarzy.

Jest to z pewnością dobra zmiana, która wniesie trochę odświeżenia w monotonne otwieranie nagród. Miejmy nadzieję, że wraz z nowym designem pojawi się ciekawa animacja otwierania, która komponować się będzie z "foliowym opakowaniem".


Polecane: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza