Leo Messi z kartą OTW w FIFA 22? Wszystko na to wskazuje

Transfer Leo Messiego do PSG był bez wątpienia najgłośniejszym tego lata. Czy w FIFA 22 zobaczymy Argentyńczyka z kartą OTW?

Leo Messi OTW FIFA 22


OTW (obiecujące transfery) to wyróżnienie w postaci specjalnej karty w FIFA 22. Przyznawane jest piłkarzom, których transfer w letnim okienku wywołał największe poruszenie. Przejście Lionela Messiego do Paris Saint-Germain z pewnością było tym najciekawszym.Leo Messi z kartą OTW w FIFA 22

Karty Ones to Watch (OTW) w FIFA 22 będą działały tak samo jak w poprzednich edycjach. Z tą małą różnicą, że otrzymają jednorazowy bonus w postaci ulepszenia o jeden punkt w momencie, kiedy dana drużyna wygra 5 z 10 kolejnych meczów ligowych.

Zobacz także: David Alaba pierwszą kartą OTW w FIFA 22. Nowy system kart Ones to Watch

Kandydatem do otrzymania najciekawszej karty OTW jest niewątpliwie Leo Messi. Po jego odejściu z FC Barcelony i kontrowersyjnym transferze do francuskiego PSG, z miejsca stał się numerem jeden w kontekście potencjalnej karty "Obiecujące transfery" w FIFA 22.Podobna sytuacja w ostatnich latach

W ostatnich latach podobną sytuacje miał Cristiano Ronaldo, który przenosząc się z Realu Madryt do Juventusu, był na ustach wszystkich kibiców z całego świata.

Patrząc z perspektywy gracza FIFY, pozyskanie karty OTW Leo Messiego może okazać się strzałem w dziesiątkę. Pamiętajmy, że te karty ulepszają się z każdą kolejną kartą specjalną piłkarza, a przecież Messi tych okazji do otrzymania wyróżnienia będzie miał we Francji całkiem sporo.


Polecane: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza