Serwery PBE w VALORANT tylko dla Ameryki północnej

Riot Games rozpoczyna wysyłanie zaproszeń na testowe serwery PBE w VALORANT. Niestety, ale dostęp zostanie przyznany wyłącznie graczom z Ameryki północnej.

VALORANT PBE


Dużo mówiło się o testowych serwerach PBE w VALORANT, które prężnie działają już w innych grach Riotu, takich jak: League of Legends czy Teamfight Tactics. Faktycznie, zostaną niedługo uruchomione, jednak dostęp do nich otrzymają jedynie aktywni gracze Ameryki północnej.Czym są serwery PBE w VALORANT?

Serwery PBE to nic innego jak testowa platforma deweloperów gry. Przed wprowadzeniem aktualizacji, studio gier wypuszcza wstępne patch'e na serwer PBE, na którym gracze sprawdzają i testują bugi i niedoskonałości.

Zobacz także: Canyon, czyli nowa mapa w VALORANT?

W innych grach spod skrzydeł Riot Games serwery PBE działają bardzo dobrze i pozwalają wyeliminować błędy na wczesnym etapie. Taki sam pomysł został wdrożony do VALORANT, jednak z dość sporymi restrykcjami.


Jak zarejestrować się na PBE w VALORANT?Niestety, ale serwery PBE w VALORANT nie będą dostępne - póki co - w Europie. Dostęp do nich przyznany zostanie wyłącznie graczom z Ameryki północnej. Co więcej, użytkownicy muszą być aktywnymi graczami na amerykańskich serwerach, co już na starcie wyklucza możliwość korzystania z VPN.

Jest to spore ograniczenie, gdyż gracze europejskich serwerów nastawiali się na możliwość testowania gry na wersji PBE w VALORANT.

Jeśli mieszkasz w Ameryce i grasz wyłącznie na tamtejszych serwerach, możesz zgłosić się do udziału w testach. Nie gwarantuje to jednak przyznania dostępu do serwerów PBE.


Polecane: VALORANT Night Market - co to właściwie jest?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza