VALORANT Night Market - co to właściwie jest?

 

night market valorant

Skiny w VALORANT są bardzo specyficzne. Zmieniają nie tylko wygląd, ale i animacje czy dźwięki. Są do tego niewymienialne i stosunkowo drogie, jak na polskie realia. W tym celu, aby wspomóc graczy chcących uzyskać wymarzony skin do broni powstał Night Market w VALORANT. Co to takiego?Czym w ogóle jest Night Market w VALORANT?

Night Market w VALORANT to właściwie pewna odmiana Twojego sklepu. W podstawowej wersji, co 24 godziny odświeża nam się prywatna zawartość przedmiotów do zakupu. W Nocnym Rynku działa to nieco inaczej.

Zobacz także: VALORANT: nowe skiny Sentinels of Light. Jak wyglądają?

Night Market posiada sześć wyjątkowych skórek do różnych broni. Zawartość tego sklepu widzisz tylko ty. Kupujesz skiny jak w normalnym sklepie, z tą różnicą, że w niższej cenie.

night market


Jak działa Night Market w VALORANT?

Użytkownie Nocnego Rynku jest bardzo proste. Night Market posiada osobną ikonę, którą znajdziesz w prawym górnym rogu. Po jej kliknięciu, przeniesiony zostaniesz do wyboru sześciu kart. Każda z kart to inna broń i inny skin do niej przypisany. Nie ma możliwości ich zresetowania, są unikalne dla każdego gracza.Ukazane skiny do broni w VALORANT można nabyć w dużo niższej cenie - właśnie w tym celu powstało wydarzenie Night Market.

Co warto wiedzieć, skiny jakie mogą pojawić się w Nocnym Rynku, to przedmioty od przedostatniego aktu wstecz. W praktyce działa to tak, że Night Market w akcie 3. oferować będzie skiny z aktu 1. itd.

Najbliższy Night Market w VALORANT już trwa i zakończy się 10 sierpnia 2021 roku.


Jakie skiny pojawią się w Nocnym Rynku?Skiny w Night Market są zupełnie losowe. Każdy gracz może wylosować zupełnie inną ofertę. Według informacji ogólnej, mogą pojawić się wszystkie skórki - od najtańszych kategorii cenowych, po te premium i luksusowe. VALORANT zapewnia, że każdy użytkownik otrzyma co najmniej dwa skiny w edycji premium.


Polecane: Plotki o trybie Battle Royale w VALORANT jednak potwierdzone?

0 Komentarze

Prześlij komentarz

Dodaj komentarz (0)

Nowsza Starsza