Już jutro zaprezentowany zostanie zwiastun rozgrywki w FIFA 22!

 

gameplay trailer fifa 22
Źródło: EA Sports

Premiera gry coraz bliżej. Z każdym kolejnym tygodniem, EA zdradza nam więcej szczegółów odnośnie samej produkcji. Już jutro poznać mamy oficjalny zwiastun rozgrywki, który będzie w FIFA 22.FIFA 22: trailer oficjalnego gameplayu

Z informacji opublikowanej przez EA Sports wynika, że już jutro, 29 lipca 2021 roku, zaprezentowany zostanie oficjalny trailer z rozgrywki w FIFA 22.

Zobacz także: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Jak doskonale wiemy, ta edycja wzbogacona będzie o technologię Hypermotion. Jest to sztuczna inteligencja, która wznieść ma rozgrywkę na zupełnie inny poziom. Przy współpracy z profesjonalnymi piłkarzami, do gry dodanych zostanie blisko 4000 nowych animacji.

hypermotion fifa 22
Źródło: EA Sports


Czego możemy się spodziewać? Ciężko powiedzieć. EA zwykle prezentuje dość krótkie, enigmatyczne filmy wideo. Miejmy jednak nadzieję, że zwiastun zachęci choć w małym stopniu do sięgnięcia po piłkarską grę kolejny rok z rzędu.


Gdzie obejrzeć trailer dotyczący gameplayu FIFA 22?

Zwiastun zaplanowany został na godzinę 17:00. Całość rozgrywki ukazana będzie na kanale EA SPORTS FIFA w serwisie YouTube.Polecane: Lewandowski w FIFA 22 - jak będzie wyglądać jego karta?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza