Zjednoczeni w Wichrogrodzie: nowe karty, data wydania, szczegóły dodatku w Hearthstone

 

hearthstone new cards zjednoczeni w wichrogrodzie

Niebawem nastąpi premiera drugiego już dodatku Hearthstone w tym roku - Zjednoczeni w Wichrogrodzie. Jak wyglądają nowe karty, kiedy data premiery i jakie są szczegóły nowej ekspansji?Zjednoczeni w Wichrogrodzie - karty z nowego dodatku

Nowe karty przyniosą trochę odświeżenia do gry. Oprócz zapowiadanych zmian, do Hearthstone dodane zostaną nowe mechaniki oraz nowe słowo kluczowe (Keyword).


Nowe słowo kluczowe: Wymiana

Nowy Keyword, którego do tej pory w żadnej innej formie jeszcze w Hearthstone nie było. Słowo kluczowe "Wymiana" odnosi się do specjalnych kart oznaczonych strzałkami.

Karty te mogą zostać wymienione na inne, znajdujące się w naszym deck'u. W tym celu należy przeciągnąć daną kartę na naszą talię. Koszt wymiany to 1 kryształ many.


Nowa mechanika: Seria zadańPrzeróżne zadania towarzyszyły już graczom w niejednym dodatku. W tym konkretnym przypadku będziemy mieli do czynienia z serią zadań. Ukończenie wszystkich questów zobliguje nas do otrzymania Legendarnego stronnika. Lista wszystkich kart zadań wraz z nagrodami znajduje się tutaj.


135 nowych kart w dodatku Zjednoczeni w Wichrogrodzie

Cały dodatek Zjednoczeni w Wichrogrodzie przewiduje aż 135 nowych kart. Wśród nich znajdziemy liczne karty Legendarne, karty broni i zaklęć, czy stronników o potężnych statystykach. Całą bibliotekę nowych kart znajdziesz tutaj.Narzędzia bohaterów: bronie ze specjalnymi efektami

Bohaterowie otrzymali nowe karty broni, które zamiast punktów ataku, posiadać będą specjalne efekty. Przykładowe bronie obejrzysz w tym miejscu.


Zjednoczeni w Wichrogrodzie: Mini-set

Przy okazji każdego dodatku, po kilku tygodniach od wprowadzenia, do gry zostają dodane kolejne karty w formie Mini-setu. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Na ten moment jednak nie znamy szczegółów, a te opublikowane zostaną w późniejszym czasie.


Darmowa karta: Lotmistrz DungarDla stałych graczy, Hearthstone przygotował darmowy upominek - legendarną kartę Lotmistrz Dungar. Aby ją odebrać wystarczy, że zalogujecie się do gry, a zostanie automatycznie dodana do Waszej biblioteki kart.


Kiedy nowy dodatek w Hearthstone?

Kolejna ekspansja w roku gryfa, dodatek Zjednoczeni w Wichrogrodzie, zaplanowany jest na 3 sierpnia 2021 roku. Jak w przypadku każdej podobnej aktualizacji, update wejdzie w życie we wtorek o godzinie 19:00.


Polecane: Czym w Hearthstone jest Splugawienie? Nowa mechanika dodana do gry

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza