Plotki o trybie Battle Royale w VALORANT jednak potwierdzone?

 

valorant battle royale

Gry typu Battle Royale nie są już tak popularne jak miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Niemniej plotka o dodaniu wspomnianego trybu do VALORANTA nieco zaciekawiła graczy. Czy faktycznie ujrzymy w VALORANCIE tryb Battle Royale?VALORANT z trybem Battle Royale

O podobnej aktualizacji głośno było już w zeszłym roku. Wtedy jednak nie było wystarczająco dużo dowodów, aby faktycznie stwierdzić prawidłowość domniemywanych informacji. Sprawa wróciła, a autor plotek odświeżył swojego Tweeta o ciekawy film.

Zobacz także: Anonymo z drużyną w VALORANTA! Kto zagra w barwach nowej organizacji?

Mowa o użytkowniku PlayerIGN, który końcem zeszłego roku zaskoczył graczy informacją o planowanych testach trybu Battle Royale w VALORANT w Chinach.

Po kilku miesiącach - w odpowiedzi do swojego postu - podzielił się materiałem wideo, gdzie omawia jak to wygląda z jego perspektywy.Battle Royale jest, a w zasadzie był, bardzo popularnym trybem, gdzie kilkudziesięciu graczy stawało do walki w tym samym momencie - wygrywał ostatni na placu boju. Do tego typu gier zaliczamy PUBG, Fortnite czy wzbudzający sentyment H1Z1.

Powyższy film wyjaśnia, w jaki sposób "leaker" potwierdza swoje źródła o dodaniu w przyszłości do VALORANTA trybu Battle Royale.


Polecane: VALORANT Mobile - gra od Riot Games na urządzeniach mobilnych

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza