VALORANT Mobile - gra od Riot Games na urządzeniach mobilnych

 

valorant mobile valorant na urzadzeniach mobilnych

Riot Games oficjalnie potwierdziło plany dotyczące wypuszczenia na rynek swojego najnowszego dziecka - VALORANTA - w wersji mobilnej.

VALORANT był (i wciąż jest) pierwszą strzelanką spod skrzydeł Riot Games. Sama gra ogłoszona została w 10. rocznicę studia gier. Równo rok po oficjalnej premierze ogłoszona została wersja VALORANT Mobile. Czym ona będzie?VALORANT Mobile - gra na urządzenia mobilne

VALORANT szybko zyskał sporą popularność, przede wszystkim przez zamknięte beta testy, streamy z dropami itd. Gra również świetnie przyjęła się na zachodzie, gdzie pobija rekordy nawet CS:GO.

Gra bardzo prężnie się rozwija. Deweloperzy dbają o VALORANTA i chcą zrobić z niego giganta na scenie esportowej. Niedawno zakończył się pierwszy oficjalny LAN w VALORANT, pomimo, że na świecie nadal są spore obostrzenia.

Z widocznym zwiększonym zainteresowaniem VALORANTA oraz rynku gier mobilnych, twórcy postanowili zgłębić temat bardziej. Z tego powodu wczoraj świat obiegła informacja o planowanej dystrybucji gry VALORANT Mobile.Jednym z naszych głównych celów w tym pierwszym roku było zdobycie zaufania i szacunku globalnej społeczności FPS i udowodnienie im, że VALORANT zawsze będzie podtrzymywał podstawy naprawdę wartościowej, konkurencyjnej strzelanki taktycznej. To, że nasza rosnąca społeczność graczy rozpoznaje i docenia to, co staramy się zrobić z VALORANT, wykracza poza to, czego mogliśmy się spodziewać.

Anna Donlon, producent wykonawczy VALORANT

Z pewnością jest to dobra wiadomość zarówno dla fanów VALORANTA jak i gier mobilnych. Dokładna data premiery nie została ogłoszona, jednak ma odbyć się to w niedalekiej przyszłości.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza