Kiedy mapa Ancient będzie rozgrywana na turniejach CS:GO? Znamy daty turniejów

mapa ancient na turniejach csgo

Mapa Ancient w CS:GO jest już oficjalnie trenowana przez profesjonalne zespoły. Drużyny przygotowują się do rywalizacji na najwyższych szczeblach na nowej mapie CS:GO. Kiedy mapa Ancient będzie na turniejach CS:GO?Mapa Ancient na turniejach CS:GO

Kiedy kilka tygodni temu mapa Train zastąpiona została mapą Ancient, wywołało to niemałe kontrowersje. Wszak jest to mapa zupełnie inna, nie przypominająca standardowych miejscówek, do jakich przyzwyczajeni są gracze CS:GO.

Zobacz także: Skiny do kurczaków w CS:GO. Propozycja jak mogłyby wyglądać

Podobna sytuacja miała miejsce z mapą Vertigo, kiedy to niezadowolenie graczy spowodowało brak rozgrywanych spotkań na tejże mapie. Po wielu aktualizacjach okazało się jednak, że gracze przychylili się do nowej lokalizacji i aktualnie bardzo chętnie rozgrywają tam swoje spotkania.Kiedy Ancient będzie na turniejach CS:GO?

Trochę inna sytuacja ma miejsce w przypadku mapy Ancient w CS:GO. Tutaj czas przygotowań był o wiele krótszy, a sama mapa nie przeszła tylu zmian i poprawek. Ancient jest już na stałe zamieniony z mapą Train w puli map turniejowych. Kiedy zobaczymy pierwsze mecze na Ancient w CS:GO?

Już dzisiaj, 3 czerwca br., rozpoczyna się turniej IEM Summer.  A jakże, organizatorzy postanowili włączyć w pulę map mapę Ancient i od dzisiaj obserwować możemy zmagania profesjonalnych ekip na nowo zaprezentowanej mapie.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza