David Alaba pierwszą kartą OTW w FIFA 22. Nowy system kart Ones to Watch

Karty OTW to ciekawy dodatek, który ulepsza wersje zawodników adekwatnie do ich rozwoju. W FIFA 22 pojawi się jeszcze jedna interesująca mechanika.

David Alaba karta OTW FIFA 22


EA SPORTS opublikowało właśnie materiały prezentujące pierwszą jak do tej pory kartę Ones to Watch. OTW otrzymał nowy nabytek Realu Madryt - David Alaba.Co to są karty OTW?

Karty specjalne Ones to Watch (Obiecujące transfery FUT) to wyróżnienie przyznawane zawodnikom, którzy w niedawnym okienku transferowym zmienili swoje barwy klubowe. Oczywiście tyczy się to jedynie najgłośniejszych transferów tego lata.

Bohaterowie otrzymają dynamiczne karty, które będą się ulepszać przez cały sezon w zależności od występów tych piłkarzy w nowych klubach. Każda karta "w formie" danego piłkarza, podniesie kartę OTW o adekwatną liczbę oczek.

Zobacz także: Rewolucja w FUT Champions w FIFA 22. Zwycięstwa zamienione na punkty

Co ciekawe, w FIFIE 22 dodano możliwość jednorazowego ulepszenia karty "Obiecujące transfery" o jeden poziom, jeśli dany zespół wygra pięć z dziesięciu kolejnych meczów ligowych.


David Alaba z pierwszą kartą OTW w FIFA 22Pierwszym piłkarzem, który oficjalnie otrzyma kartę "Obiecujące transfery" jest David Alaba, którego w letnim okienku transferowym pozyskał Real Madryt. Przechodząc z Bayernu Monachium stał się jednym z najgłośniejszych transferów tego roku, co zaowocowało specjalną kartą "Ones to Watch" w FIFA 22.

David Alaba OTW FIFA 22
Karta OTW Davida Alaby w FIFA 22


Od tego sezonu oficjalnie reprezentował będzie barwy "królewskich", co z pewnością może się okazać fantastyczną okazją do szybkiego ulepszenia jego karty OTW.

David Alaba Real Madryt FIFA 22
FIFA 22: David Alaba w Realu MadrytPolecane: FIFA 22 edycja Ultimate: co zawiera? Gdzie kupić tanio?

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza