Dua Lipa w FIFA 21? David Beckham i DJ Snake w trybie Volta!

 

dua lipa fifa 21

W trybie Volta w FIFA 21 pojawiły się postacie znanych osobistości. Są to między innymi Dua Lipa, David Beckham czy DJ Snake.Dua Lipa w FIFA 21

Jak się okazuje do gry FIFA 21, a konkretniej do trybu gry Volta dodane zostały zupełnie nowe postacie. Co ciekawe, wśród nich są również osoby niekojarzące się z piłką nożną.

Zobacz również: Druga drużyna RTTF już dostępna w FUT FIFA 21!

EA Sports postanowiło zaskoczyć wszystkich i już w najbliższej aktualizacji ukazać mają się postacie w trybie Volta FIFA 21, których nie ma aktualnie w FIFIE, a nawet nie są związane bezpośrednio z piłką nożną.Jacy są nowi zawodnicy w trybie Volta?

Nowe twarze celebrytów na pewno zaskoczyły fanów gry FIFA 21. Co prawda nie są i nie będą dodane do trybu FUT, a jedynie dostępne do grania w trybie Volta. Mimo wszystko jest to dość interesujący fakt, zważywszy na to, że w tym gronie pojawiają się muzycy czy sportowcy z innych kategorii.

Lista nowych zawodników trybie Volta prezentuje się następująco:

  • Dua Lipa
  • Lewis Hamilton
  • Daniel Ricciardo
  • DJ Snake
  • Joel Embiid
  • Fred
  • David BeckhamDua Lipa była kojarzona z futbolem, bowiem występowała na turniejach wysokiej rangi jako gwiazda otwierająca wydarzenie. Patrząc jednak na jej "gameface", który został doskonale odwzorowany, raczej spodziewać możemy się jej w roli zawodniczki. Co ciekawe, twarze gwiazd trybu Volta są lepiej dopracowane, niż rzeczywiste twarze profesjonalnych piłkarzy, którymi mamy okazję grać w trybie FUT 21.

Tryb Volta w FIFA 21 był traktowany po macoszemu i nie był najchętniej ogrywanym przedsięwzięciem. Działania EA Sports, deweloperów gry, mają prawdopodobnie na celu zachęcenie potencjalnych nowych graczy do gry.Tryb Volta to nieco inny rodzaj futbolu, przypominający bardziej FIFA Street. Rozgrywka zamiast 11v11 toczy się w systemie 3v3.

Patrząc na listę dodanych osób popularnych można stwierdzić, że tryb Volta staje się bardziej fanowskim trybem, gdzie będziemy mieli okazję pograć ciekawymi osobistościami. Pozostaje jedynie czekać na kolejne ruchy EA Sports w związku z trybem Volta i możliwymi nowymi gwiazdami na wirtualnych boiskach.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza