Capture the flag CS:GO - nowe wydanie starego trybu gry!

Capture the flag CS:GO to tryb zyskujący ostatnio na popularności. Wraca do łask także i w samym Counter-Strike'u, dlatego warto jest sobie przypomnieć na czym polega Zdobądź flagę.

capture the flag csgo


Capture the flag CS:GO

Co to jest tak na prawdę Capture the flag? Capture the flag to w Counter-Strike'u specjalny tryb gry, który pozwala dwóm drużynom mierzyć się między sobą na specjalnych arenach. Gracze dzielą się na zespoły, których zadaniem jest obrona swojej flagi.

Zobacz także: Szukam drużyny CS:GO - jak znaleźć drużynę lub zawodników?

Każdy team ma swoją własną flagę. Za wszelką ceną musi bronić do niej dostępu. Im dłużej nasza drużyna zajmuje teren w okół flagi, tym więcej punktów zdobywamy. W CS:GO, na tym specjalnym trybie, naszymi punktami jest czas. Wygrywa zespół, który najdłużej utrzyma się przy swojej fladze. Eliminacja wrogów pozwala na znaczne szybsze i łatwiejsze zajęcie terenu.Mapy Capture the flag

Mapy do Capture the flag CS:GO można pobrać z wielu źródeł. Pobrane mapy możemy z powodzeniem zainstalować na swoim własnym serwerze, dzięki czemu możemy bawić się razem ze swoimi znajomymi.

Dostępne mapy w dużej mierze pochodzą od społeczności CS:GO, dzięki temu też są łatwo dostępne. Do dyspozycji mamy mapy z:Jak znaleźć serwer Capture the flag w CS:GO?

Oprócz stworzenia swojego własnego serwera lub gry lokalnej możemy dostać się na specjalny serwer online Capture the flag w CS:GO. Gdzie szukać i jak znaleźć serwer Capture the flag CS:GO? Z pomocą przychodzi nam skrót CTF, którym oznacza się serwery z wgranym właśnie specjalnym modem Capture the flag. W tym celu wystarczy będąc w grze włączyć wyszukiwanie serwerów społeczności i używając skrótu CTF znaleźć odpowiedni dla naszej lokalizacji serwer.Zobacz także: Ile zarabia "bezrobotny" gracz CS:GO? Kwota może robić wrażenie

Dodatkowo możemy posłużyć się wyszukiwarką online, która wskaże nam właściwe serwery. Do takich narzędzi należy chociażby strona gametracker.com. Pozwala wyszukać odpowiedni dla nas serwer z zainstalowanym trybem Capture the flag. 

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza