Szukam drużyny CS:GO - jak znaleźć drużynę lub zawodników?

Wielu z nas poszukuje swojego miejsca na scenie esportowej. Dla jednych przychodzi to nieco łatwiej, dla drugich znacznie ciężej. Jak w takim razie szukać drużyny w CS:GO, aby można było grać razem?

szukam druzny csgo


Szukam drużyny CS:GO

Ciągłe poszukiwanie drużyny w CS:GO bywa często męczące. Bezskuteczne działania zmuszają nas do stałego grania solo, a nasz potencjał marnuje się. Co jednak, gdy za rogiem czeka na Ciebie oferta dołączenia do drużyny CS:GO?

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?Wszystko poszło do przodu, a co za tym idzie szukanie drużyny CS:GO nie jest już takie trudne. Nie trzeba ciągle nękać znajomych prośbami o wspólne granie, kiedy Ci nie są nawet zainteresowani samą grą. Jak w takim razie szukać drużyny CS:GO?


Ogłoszenia dla graczy CS:GO

Faktem jest, że tyle powstało nowych inicjatyw, że nie wiadomo gdzie faktycznie szukać rzetelnego źródła. Są jednak specjalne programy społeczne, grupy na facebooku czy aplikacje, które umożliwiają szukanie drużyny CS:GO lub zawodników do teamu.

Zobacz także: Spadki FPS w CS:GO - jak naprawić problem z klatkami w grze?Jak znaleźć drużynę w CS:GO?

Jeśli chcemy na poważnie myśleć o profesjonalnej grze w CS:GO, musimy od samego początku postawić na stałą, pięcioosobową ekipę. To z góry zapewni nam lepszy start, dzięki stałym i regularnym treningom. Gdzie jednak szukać drużyny CS:GO?


Grupy na Facebook - Szukam Teamu CS:GO

Jedną z możliwości jest dodanie ogłoszenia lub przejrzenie istniejących na grupach facebookowych. Do jednej z najliczniejszych grup zrzeszających graczy poszukujących drużyny CS:GO jest Szukam Teamu CS:GO

Zobacz także: Pingowanie w CS:GO! Nowy system oznaczania terenu w CS:GO

Jest tam pełno ofert i zgłoszeń od graczy i drużyn CS:GO, dzięki czemu istnieje spora szansa na umówienie się na jakiś wspólny trening.Aplikacje i strony internetowe

Jakby tego było mało, powstały specjalne serwisy umożliwiające zgadywanie się i poszukiwanie drużyn w CS:GO. Zapotrzebowanie jest tak wielkie, że ogłoszenia cieszą się bardzo wysoką frekwencją. Portale do szukanie drużyny CS:GO pozwalają na zamieszczanie ogłoszeń bardzo sprecyzowanych, dzięki ogromnej ilości funkcji.

Zobacz także: Jak sprawdzić swoje statystyki z gry w CS:GO? Operacja Broken Fang

Możemy w ogłoszeniu zaznaczyć jaką pozycję preferujemy, gdzie czujemy się dobrze czy kogo szukamy.

Do serwisów umożliwiających szukanie drużyny CS:GO należą między innymi:

Fora internetowe CS:GO

Najstarszym znanym internautom sposobem jest po prostu ogłaszanie się na rozmaitych forach internetowych o tematyce CS:GO. Często gęsto jest tam bardzo licznie przesiadująca społeczność, która tak samo jak Ty nastawiona jest na wspólne, drużynowe granie. Do jednych z najciekawszych for należy:

globalelite.plJak widzimy sposobów jest masa. Wszystko zależy jednak od naszych chęci i zaangażowania. Tak naprawdę szukać drużyny CS:GO możemy wszędzie, a ogranicza nas jedynie nasza możliwość dopasowania się do reszty teamu.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza