Jak sprawdzić swoje statystyki z gry w CS:GO? Operacja Broken Fang

Najnowsza operacja Broken Fang poza nowymi skinami i mapami przyniosła ze sobą wiele ciekawych urozmaiceń. Wśród nich jest nowy system statystyk w CS:GO, dzięki któremu możemy sprawdzić swoje statystyki z ubiegłych meczy.

csgo statystyki broken fang
System statystyk w CS:GO

CS:GO posiada aktualnie statystyki, dzięki nowemu systemowi zaimplementowanemu wraz z najnowszą operacją Broken Fang. Oczywiście póki co ta innowacja została zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy przepustki operacji Broken Fang.

Zobacz także: Mapa Mirage stworzona w wersji Cyberpunk 2077 przez fana CS:GO!Do tej pory jeśli chcieliśmy podejrzeć nasze statystyki z matchmakingów w CS:GO musieliśmy korzystać ze stron trzecich, które oferowały obszerne dane na temat naszych ostatnich meczy. Najnowsza aktualizacja dodała jednak system statystyk bezpośrednio do gry, dzięki czemu na żywo mamy podgląd tego, jak prezentowała się nasza forma w ostatnich spotkaniach.

Zobacz także: Tajemny QR Code na nowej mapie w CS:GO. Co oznacza kod QR?Nowy dodatek pokazuje jakie mapy rozgrywaliśmy, nasz rating K/D, ADR, statystyki broni z jakich strzelaliśmy czy heat-mapy z poruszania się w trakcie meczu. Jak sprawdzić statystyki w CS:GO?Jak sprawdzić swoje statystyki w CS:GO?

Do sprawdzenia statystyk w CS:GO musimy posiadać zakupioną przepustkę operacji Broken Fang. Jeśli to mamy z głowy, przystępujemy do dalszych kroków:

  • Włączamy CSGO i menu główne
  • Klikamy w "Statystyki operacji"
  • Zaznaczamy jakie statystyki chcemy przeglądać
  • Wybieramy przedział czasowy (14 dni, 30 dni itd.)
  • Analizujemy swoje statystykiI to wszystko. Teraz możemy korzystać z systemu statystyk bezpośrednio w grze, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sobie trochę czasu.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza