Mapa Mirage stworzona w wersji Cyberpunk 2077 przez fana CS:GO!

Mirage z przyszłości? Wersja mapy z Cyberpunk 2077 robi wrażenie. Na premierę nowej gry studia CD Projekt RED jeden z fanów CS:GO zaprezentował Cyberpunk'owy wygląd kultowej mapy Mirage z CS:GO.

mirage cyberpunk csgo
Mirage w wersji Cyberpunk 2077

Już za chwilę premiera nowej gry ze studia CD Projekt RED - Cyberpunk 2077. Z tej okazji jeden z fanów CS:GO postanowił przygotować odmienioną wersję mapy de_mirage, która wyglądem przypominać ma sceny z najnowszej produkcji.

Zobacz także: Tajemny QR Code na nowej mapie w CS:GO. Co oznacza kod QR?

Roboczo nazwana mapa "Mirage 2077" robi furorę ze względu na klimat mapy jak i sentyment do jej pierwowzoru, który na serwerach CS:GO ogrywany jest od wielu lat.Mapa Mirage 2077 jest dostępna globalnie, dzięki twórcy map Imtlss, który podzielił się nią na warsztacie map Steam.

Zobacz także: AWP Fade - peVoR i inni streamerzy w gronie szczęśliwych posiadaczy skina w CS:GOMirage 2077 rzuca zupełnie nowe spojrzenie na klasyczną mapę Mirage w CS:GO. Zaimplementowany futurystyczny wygląd pozwala poczuć klimat nadchodzącej gry Cyberpunk 2077. Mapa nie zawiera żądnych większych zmian modeli, a jedynie zmiany tekstur.

Twórca mapy jak i sama mapa spotkała się z bardzo dobrym odzewem społeczności CS:GO. Mapa Mirage 2077 ma zebrane ponad 2000 subskrybcji oraz duże wsparcie fanów.Jak zagrać na Mirage Cyberpunk 2077 w CS:GO?

Mapa nie jest możliwa do zagrania na oficjalnych serwerach CS:GO i raczej nigdy i nigdzie nie będzie opublikowana z ramienia Valve. Można natomiast zagrać na Mirage z Cyberpunk 2077 na własnym lokalnym serwerze. Wystarczy udać się na stronę w workshop'ie tej mapy, zasubskrybować, pobrać i odpalić ją na serwerze lub lokalnie na komputerze.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza