AWP Fade - peVoR i inni streamerzy w gronie szczęśliwych posiadaczy skina w CS:GO

AWP Fade stała się obiektem westchnień wszystkich graczy CS:GO. Skin ten wszedł do gry razem z nową operacją Broken Fang i od razu podbił serca wielbicieli kolorowych skórek do broni.

awp fade pevor

AWP Fade

Najnowsza operacja w CS:GO Broken Fang przyniosła wiele nowych kolekcji skinów. Wśród nich jest i ta, która skrywa w sobie najrzadszy aktualnie item - AWP Gradient.

Jedna z tych kolekcji, kolekcja The Control, zawiera najbardziej pożądany w tym momencie skin - AWP Fade.awp fade

AWP Fade, czyli w polskiej wersji językowej AWP Gradient, to ikoniczny skin w CS:GO. Począwszy od Glock'a Fade czy noży z serii Fade, na rewolwerze kończąc. Aktualnie jest bardzo rzadkim i lubianym motywem skórek do broni.peVoR dropi AWP Fade

Zobacz także: Animowane skiny w CS:GO - przesada czy innowacja?

Jeden z YouTuberów i streamerów Twitch'a oraz aktualny członek Emeritos Banditos - peVoR13, może pochwalić się niebywałym szczęściem. Przy otwieraniu kolekcji The Control udało mu się wydropić najrzadszy aktualnie skin w CS:GO - AWP Fade.

awp fade pevor

Steam użytkownika peVoR na pewno jest teraz oblegany przez wielbicieli niczym ważny posąg w muzeum. Każdy chce na własne oczy zobaczyć tak drogi przedmiot w ekwipunku.Ile kosztuje AWP Fade - cena

AWP Fade kosztuje aktualnie w granicach od 5 000 do 6 500 złotych. Cena uwarunkowana jest oczywiście jej rzadkością, której ilość ukazuje poniższy obrazek:

awp fade cena


Sama wartość AWP Gradient na pewno mocno wystrzeli w górę w momencie skończenia się operacji Broken Fang. Ilość przedmiotów AWP Fade zostanie ograniczona tylko do liczby wydropionych skinów w trakcie trwania operacji.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza