Pingowanie w CS:GO! Nowy system oznaczania terenu w CS:GO

Pingowanie w CS:GO wreszcie zostało dodane. System, dzięki któremu możemy oznaczyć broń lub teren koledze z drużyny wprowadzony został wraz z najnowszą operacją Broken Fang.

pingowanie csgo
Pingowanie w CS:GO

Pingowanie w CS:GO to nowy system, dzięki któremu możemy zaznaczać na mapie dowolny obszar, który widzi każdy członek naszej drużyny. Innymi słowy możemy wskazać pozycję lub miejscówkę teammate'om bez używania słów.

Zobacz również: Operacja Broken Fang w CS:GO! Nowe mapy, nowe tryby, nowe misje

Podobne systemy pingowania obszaru mapy działają już w wielu innych grach. Przykładem jest chociażby VALORANT, w którym oznaczać możemy dowolny teren na mapie, dzięki czemu każdy z naszych sojuszników wie gdzie znajduje się szukany przeciwnik, broń czy potrzebne grnaty.Jak wygląda pingowanie w CS:GO?

Pingowanie w CS:GO odznacza się specjalnym markerem, który widzimy na swoim ekranie. Po zaznaczeniu konkretnego obszaru na naszym ekranie pojawia się specjalny znacznik (wskaźnik) ukazujący punkt wskazany przez naszego kolegę.

Zobacz również: Serwery Retakes w CS:GO. Co to jest Retake i jak go ćwiczyć?

Dzięki takiemu zabiegowi możemy bez słów przekazać informację o szukanym przeciwniku, broni czy granacie.

pingowanie csgoWszystko wskazuje na to, że wskaźnik pingowania w CS:GO będzie widoczny jedynie w trybie pierwszoosobowym i nie będzie można zaznaczać terenu na minimapie. Takie ustawienie mogłoby spowodować zbyt dużą przewagę, dzięki widoczności przez smoke na radarze.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza