Operacja Broken Fang w CS:GO! Nowe mapy, nowe tryby, nowe misje

Dzisiejszej nocy miała miejsce dość długo wyczekiwana aktualizacja - wprowadzenie nowej operacji w CS:GO o nazwie Broken Fang. Co wiemy na temat operacji Broken Fang?

broken fang csgo


Nowa operacja Broken Fang w CS:GO

Plotki zostały potwierdzone. Oficjalnie zaprezentowano nową operację w CS:GO o nazwie Broken Fang. Wraz z operacją do gry zostały dodane nowe mapy (jest ich aż 7), nowe misje w przepustce, skiny do broni czy nowe panele do śledzenia statystyk.Broken Fang - operacja w CS:GO

Zaprezentowane zostały nowe skiny do broni (80 nowych skórek) oraz skiny do agentów (20 nowych skórek). Cała operacja zawiera:

  • nowe skiny
  • nowe mapy
  • nowy tryb komunikacji
  • nowy tryb Retakes CSGO


Nowe misje w Operacji Broken Fang

W operacji Broken Fang mamy do czynienia z misjami podobnymi do tych z Shattered Web. Można wykonywać solo lub w trybie współpracy ze znajomym.

misje broken fang


Retakes w CS:GO - Operacja Broken Fang

Zupełna nowość, choć na serwerach społecznościowych gości już od wielu lat. Co to jest retake CSGO? Tryb Retake w CS:GO to nowy tryb, który pozwala uczyć się odbijania bombsite'ów. W systemie 3v4 (3 terrorystów kontra 4 antyterrorystów) walczycie na siebie jak przy normalnym odbijaniu paki w trakcie meczu. Dodatkiem jest fakt, że co rundę wybieramy z ukazanych opcji nasz ekwipunek na daną chwilę.

Zobacz również: Serwery Retakes w CS:GO. Co to jest Retake i jak go ćwiczyć?

retakes csgo


Nowe mapy w operacji Broken Fang

Dodane zostały również zupełnie nowe mapy, na których grać możemy tryby rankingowe, tryby skrzydłowego czy właśnie nowy tryb Retakes.

ancient csgo


System komunikacji w CS:GO

Zmienił się również system komunikacji, czyli porozumiewanie się z naszą drużyną za pomocą komend radiowych dostępnych w grze. Od teraz możemy wybierać i dostosowywać odpowiednie komendy przy pomocy specjalnego koła ustawień.

chatwheel csgo
System statystyk w operacji Broken Fang

Panel statystyk, który pokazuje aktualne dane i postępy misji operacji Broken Fang również jest czymś nowym, wcześniej nie było podobnego narzędzia. Możemy śledzić nasze statystyki z misji czy podejrzeć aktualny postęp operacji.

dashboard broken fang

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza