Podczas gdy Lewandowski zgarniał nagrodę... Neymar grał w CS:GO!

Gwiazda piłki nożnej i francuskiego PSG Neymar jest jednym z najlepszym zawodników na świecie. Jednak podczas gdy odbywała się gala wręczania nagród dla najlepszych zawodników za ubiegły rok... Neymar strzelał ze znajomymi w CS:GO.

neymar cs go


Neymar grał w CS:GO, podczas gry Lewandowski zgarnął nagrodę dla najlepszego piłkarza świata

Nie od dziś wiadomo, że Neymar jest bardzo barwną i kontrowersyjną postacią. Brazylijski napastnik grający aktualnie w barwach PSG należy do jednych z najlepszych piłkarzy świata. Jednocześnie jest również streamerem i wielkim fanem CS:GO.Zobacz także: TOTY FIFA 21 - głosowanie na zawodników Drużyny RokuPlebiscyt FIFA Football Awards 2020 przyznawał nagrody i wyróżnienia dla najlepszych piłkarzy i trenerów z całego świata. Najważniejszą nagrodę, czyli tytuł najlepszego piłkarza świata zgarnął nasz rodak - Robert Lewandowski.Część sportowców była osobiście na gali, część łączyła się za pośrednictwem internetu. Jednak pojawiły się również wyjątki. W tym samym czasie, kiedy Lewandowski odbierał nagrodę najlepszego piłkarza świata... Neymar grał w CS:GO.

Oczywiście wynikało to z tego, że nie znalazł się w trójcie najlepszych, a więc wiedział, że nie ma szans na otrzymanie głównego wyróżnienia. Mimo to sam fakt jest bardzo zabawny, że kiedy Polak odbierał nagrodę, brazylijska gwiazda rozgrywała meczyk w popularną strzelankę.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza