Ile zarabia "bezrobotny" gracz CS:GO? Kwota może robić wrażenie

Co robią gracze CS:GO kiedy pozostają bez drużyny? Jakie są możliwości zarobku i o jakich kwotach mowa? "Bezrobotny" gracz CS:GO może osiągać całkiem niezłe wyniki finansowe.

rallen cs go
fot. ESL


Ile zarabia gracz CS:GO bez drużyny?

Pozostaje i taki moment w życiu gracza, kiedy jest się wolnym strzelcem, a nowe oferty nie napływają. Może wydarzyć się również, że sam gracz decyduje się na granie bez drużyny. Co w takim razie pozostaje do roboty, jeśli nadal chcemy utrzymywać się z grania, jednak nie mamy takiej możliwości?

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?W podobnej sytuacji znajduje się profesjonalny gracz CS:GO Karol "rallen" Rodowicz. Na początku roku opuścił szeregi ARCY i od tego czasu nie znalazł swojego miejsca w esporcie. To jednak nie przeszkadza mu w zdobywaniu osiągnięć, a co najważniejsze - dużych pieniędzy. Ile zarabia gracz CS:GO?

rallen regularnie rozgrywał w tym roku rozgrywki FACEIT Pro League (FPL), czyli ligę dla profesjonalnych graczy CS:GO. Właściciele FACEIT przewiduję nagrody pieniężne dla najlepszych graczy z każdego miesiąca.Zobacz także: Komenda na pieniądze CS:GO - Przydatne komendy CS:GOZa zajmowanie wysokich lokat rallen zainkasował na swoje konto sumę 20 250 dolarów. To w przeliczeniu daje około 75 tysięcy złotych. Trzeba powiedzieć, że jak na gracza, który nie występuje regularnie w żadnej drużynie zarobki Karola robią wrażenie.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza