Błąd z wyzwaniem "Przyjacielska rywalizacja" w FIFA 21. Jak naprawić problem?

Niedawno w wyzwaniach FIFA 21 pojawiła się misja o nazwie "Przyjacielska rywalizacja". Niestety są problemy z jej wykonanie. Jak naprawić błąd wyzwania "Przyjacielska rywalizacja" w FIFA 21?

przyjacielska rywalizacja fifa 21


Przyjacielska rywalizacja FIFA 21

W ostatnich wyzwaniach sezonowych Tygodnia 5 w FIFA 21 pojawiła się misja o nazwie "Przyjacielska rywalizacja". Są jednak problemy z jej wykonaniem i gracze narzekają na błąd.

Zobacz także: Jak wykonać mocny strzał po ziemi w FIFA 21? Nauka Driven ShotWyzwanie Przyjacielska rywalizacja zawiera błąd o opisie, przez co gracze mylnie podchodzą do wykonania zadania. Jak ukończyć wyzwanie "Przyjacielska rywalizacja" w FIFA 21?

Wyzwanie polega na strzeleniu 3 goli w meczach towarzyskich. Jednak mimo strzelenia ich znacznie więcej, wyzwanie w ciągu dalszym nie zostaje ukończone. Cały problem polega na tym, że w wyzwaniu należy uwzględnić nie tyle mecze towarzyskie, co mecze ze znajomym.Zobacz także: TOTY FIFA 21 - głosowanie na zawodników Drużyny RokuAby zaliczyć wyzwanie "Przyjacielska rywalizacja" w FIFA 21 należy strzelić 3 gole w meczu towarzyskim ze znajomym. To powinno załatwić cały problem i odpowiedzieć na pytanie dlaczego nie jesteśmy w stanie ukończyć grupy wyzwań.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza