Tuscan CS:GO - mapa powraca w wersji zamkniętej bety!

Mapy Tuscan w CS:GO nie trzeba nikomu przedstawiać. Ikoniczna mapa jest z nami od CS 1.6 i to właśnie ona zaskarbia sobie względy graczy, którzy z sentymentem patrzą na jej piękno.

tuscan csgo


Tuscan CS:GO - mapa

Po bardzo długim okresie oczekiwania, gracze CS:GO mogą w końcu cieszyć się z powrotu prac nad mapą Tuscan CS:GO. Deweloperzy tej mapy opublikowali oficjalny trailer zapowiadający zamkniętą betę mapy Tuscan CS:GO.

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?Mapa Tuscan CS:GO należy do najbardziej ikonicznych map ze wszystkich. Już od wielu lat, w historii Counter-Strike'a uważana jest za najbardziej pożądaną. Sentymentalnie stawiana jest obok takich legend jak Inferno, Aztec czy Dust 2.Zamknięta beta mapy Tuscan CS:GO

Mapa Tuscan została w ostatnich latach zaprzestana. Nie zamierzano kontynuacji i wprowadzania jej do puli map w CS:GO. Jedynie projekty fanowskie odbijały się jakimś szerszym echem.

Jakiś czas temu pojawiły się natomiast informacje, iż trwają prace nad ulepszeniem mapy Tuscan, aby można było zaimplementować ją do gry CS:GO. Wszystko wskazuje na to, że prace dobiegają końca, a mapa może niebawem pojawić się w grze.Zobacz także: Szukam drużyny CS:GO - jak znaleźć drużynę lub zawodników?

Deweloperzy mapy opublikowali oficjalny trailer zapowiadający zamkniętą betę mapy Tuscan w CS:GO:Jak widzimy na trailerze mapa przeszła bardzo wiele zmian, które w założeniu miały pomóc jej w dostaniu się do puli map w CS:GO, które mogą zostać wykorzystywane podczas meczów turniejowych/rankingowych. Na mapie zaszło także sporo zmian wizualnych.Kiedy wyjdzie mapa Tuscan CS:GO? Oficjalna data nie jest nigdzie sprecyzowana, jednak deweloperzy mapy potwierdzili, iż zostanie dodana i udostępniona do grania na platformie FaceIt.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza