Miejsce na backup dla Twoich danych w IQ

Miejsce na backup dla Twoich danych w IQ

Nie ma lepszego zabezpieczenia dla danych Twojej firmy i klientów niż regularnie wykonywany backup. Jeżeli szukasz Data Center, które będzie w stanie udostępnić Ci odpowiednio dużo miejsca na kopie zapasowe, zająć się ich administracją, a także zaproponować inne usługi wzmacniające bezpieczeństwo, to wybór jest tylko jeden. Sprawdź ofertę IQ i przekonaj się sam!

Profesjonalny backup danych - tylko w IQ

Internet niesie ze sobą wiele zagrożeń i nawet najlepsze zabezpieczenia mogą czasem okazać się niewystarczające. Dlatego zawsze należy dbać o to, by wszystkie dane gromadzone na serwerach miały zawczasu wykonany backup. Dzięki temu nawet w przypadku ich utraty będziesz mógł znowu szybko stanąć na nogi.

Kopia zapasowa IQ to oferta skierowana dla wszystkich klientów decydujących się na usługę wynajmu serwerów. Udostępniona dla nich przestrzeń może być z powodzeniem wykorzystana do robienia backupów. Usługa jest dostępna w wersji On-Site, gdzie kopie są przechowywane razem z innymi danymi w Data Center w Gdańsku lub Off-Site w innej, oddalonej o 10 kilometrów lokalizacji.

Jeżeli zdecydujesz się na usługę backup, otrzymasz pełną kontrolę nad konfiguracją i kontrolą działania poszczególnych kopii. W przypadku gdy wolisz oddać to w ręce specjalistów, zdecyduj się na serwery z opcją administracji. Wtedy technicy IQ zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z prawidłowym funkcjonowaniem kopii zapasowej.

Szczegóły na temat cennika usługi kopia zapasowa IQ znajdziesz bezpośrednio na stronie firmy. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami i dopasuj je do potrzeb Twojego biznesu!  

Chmura prywatna i hybrydowa - sprawdź możliwości 

Data Center IQ wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i stawia na nowoczesne rozwiązania. Jeżeli szukasz wysokiej dostępności połączonej z możliwościami nieograniczonej rozbudowy oraz bezpieczeństwem, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Jedną z dostępnych usług dotyczących technologii Cloud jest chmura prywatna. To opcja dla najbardziej wymagających klientów, która jest w pełni personalizowana i dopasowana do potrzeb danej firmy. Oferuje pełną skalowalność i elastyczność systemów IT, dzięki czemu zawsze zapewnia najwyższą wydajność. Z tej usługi korzystają między innymi portale e-commerce, producenci oprogramowania, agencje reklamowe czy sektor bankowy i medyczny.

Jeżeli chmura prywatna nie jest tym, czego szukasz, sprawdź nasze rozwiązania hybrydowe. To kompilacja usług typu Cloud z tradycyjnymi zasobami takimi jak serwery, storage i VPSy. 

Proste i szybkie przenoszenie domeny do IQ 

Jeżeli zdecydujesz się na usługi IQ, możesz także w prosty i szybki sposób wykonać transfery domen. Cały proces zajmuje dosłownie chwile i jest prosty do wykonania. Zawiera się w trzech krokach.

Przenoszenie domeny należy rozpocząć od wprowadzenia jej adresu. Następnie trzeba podać jej kod AuthInfo dostarczony przez aktualnego dostawcę usługi. Po tym pozostaje już tylko zatwierdzenie operacji, poprzez kliknięcie linku otrzymanego na adres email. 

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta IQ, koniecznie sprawdź informacje zawarte na stronie firmy. Na pewno znajdziesz też inne usługi, które przypadną Ci do gustu. 

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza