FUT Ballers w FIFA 23 - nowy event z kartami specjalnymi

FUT Ballers FIFA 23

Nie urodziny FUT a FUT Ballers. Kolejny event w FIFA 23 będzie pierwszym tego typu w historii Ultimate Team. Na czym będzie polegał i o co w nim chodzi?

Nowy event FUT Ballers w FIFA 23Wszyscy gracze spodziewali się rozpoczęcia eventu urodzinowego w ten piątek, jednak firma EA postanowiła odroczyć to wydarzenie na przyszły czas, a już jutro zadebiutuje promocja FUT Ballers. Na czym dokładnie będzie polegała?

Nie pojawiło się do tego momentu wiele informacji, jednak z plotek można wywnioskować, że karty FUT Ballers w FIFA 23 mogą nawiązywać do zeszłorocznego eventu Adidas Numbers Up. W skrócie - wybrani piłkarze otrzymają ulepszone statystyki, w tym jedną ocenioną na maksymalną wartość 99.

Znany leaker sceny FIFY napisał na swoim Twitterze, że karty FUT Ballers nie pojawią się w paczkach, a będą dostępne wyłącznie w zadaniach i wyzwaniach budowania składów (SBC).

Mount FUT Ballers FIFA 23
Mount - jedna z kart eventu FUT Ballers w FIFA 23

Jak ulepszają się karty FUT Ballers?

Codziennie pojawiać się będą specjalne SBC o konkretnego zawodnika. Wykonując je otrzymamy podstawowe wersje. Po ukończeniu wyzwania o danego piłkarza odblokuje się nam grupa zadań, która umożliwi ulepszenie karty FUT Ballers w FIFA 23.

Karty będą się ulepszać po wykonaniu określonej ilości zadań. Do ulepszenia zaliczają się statystyki, ocena ogólna, ale także gwiazdki sztuczek i słabszej nogi oraz unikatowe cechy.

FUT Ballers - kiedy?

Wydarzenie noszące nazwę FUT Ballers pojawi się na oficjalnych serwerach EA już w ten piątek 17 marca o godzinie 19:00. Promocja prawdopodobnie potrwa tydzień, a zaraz po nim włączony zostanie event związany z urodzinami FUT.

1 Komentarze

  1. Ogulnie powinny bec upgrade bo ten grealish to narazie do dup# nie umie uderzać i sie kiwać ale za to mount mega dobry umie walnąć power shota

    OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza