pashaBiceps: CS:GO 2 to będzie nowa gra, będą wślizgi

pashaBiceps HIGH League

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski w wywiadzie u Mateusza Kaniowskiego poruszył temat CS:GO na silniku Source 2. Czy pasha miał już okazję testować wersję beta?

pashaBiceps wie coś więcej o nadchodzącym CS:GO 2?Plotki o CS:GO 2 lub CS:GO na nowym silniku Source 2 weszły już na wyższy poziom. Przy okazji konferencji gali HIGH League, na której pashaBiceps walczy w main evencie z Marcinem Dubielem, zostały przeprowadzone wywiady z zawodnikami. W jednym z nich Mateusz Kaniowski przepytał Jarosława Jarząbkowskiego o kulisy bójek w esporcie, jednak temat zszedł na zupełnie inne tory i obaj panowie dyskutowali na temat przyszłości Counter-Strike'a: Global Offensive.

pasha zapytany o to, czy wie, jak wyglądać będzie nowa odsłona CS:GO powiedział:

- To będzie nowa gra, nowy silnik. Będą wślizgi, będzie można jechać wślizgiem i strzelać z karabinu [...]. Myślę, że będzie można się kłaść [...].

Nie możemy brać tych słów do końca na poważnie, ponieważ jak sam przyznał, to są jego przypuszczenia. Jednak skoro o tym wspomniał musi być coś na rzeczy i możliwe, że zasłyszał co nieco od innych esportowców, którzy otarli się już o fazę beta testów CS:GO na S2. Jednocześnie dodał, że nie miał okazji brać udziału w becie CS:GO 2, choć jeśli zechciałby, takowe zaproszenie na pewno by otrzymał.

Cały wywiad z pashą na HIGH League można zobaczyć tutaj:


fot. screen z YouTube, kanał: Mateusz Kaniowski

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza