FUT Birthday w FIFA 23 - Urodziny FUT 23. Nagrody, żetony urodzinowe, zadania, wymiana

Urodziny FUT FIFA 23 FUT Birthday

Wkraczamy powoli w decydującą fazę gry FIFA 23. W Ultimate Team pojawiło się już mnóstwo wymyślnych kart, ale to dopiero te związane z urodzinami FUT zrobią największą furorę. Przed nami FUT Birthday w FIFA 23.Urodziny FUT w FIFA 23

Drużyna urodzin FUT składała się będzie z wielu wyjątkowych nazwisk, którym podniesione zostaną statystyki na karcie. Oprócz tego wszystko wskazuje na to, że wybrane wersje otrzymają dodatkowo więcej gwiazdek słabszej nogi lub sztuczek.

Nie mogło także zabraknąć ulubionego przez graczy trybu, czyli swapy. Swapy FUT Birthday FIFA 23 najpewniej pojawią się w piątek wraz ze startem eventu urodzinowego.

Urodziny FUT 23 - żetony

Żeton urodzin FUT będzie możliwy do zdobycia z zadań, wyzwań oraz paczek w sklepie. Docelowo pojawi się 30 żetonów, które w przyszłości będzie można wymienić na nagrody takie jak specjalne karty, paczki czy picki.Urodziny FUT 23 - nagrody

A skoro już przy nagrodach jesteśmy. Na ten moment nie mamy pełnej rozpiski od EA, natomiast z głównej informacji można wyczytać, że wśród nagród pojawią się m.in. paczka 10x 85+ za 10 żetonów oraz paczka z kartą urodzin FUT za 3 żetony. Więcej nagród poznamy w kolejnych dniach.

Urodzinowa wymiana FUT

Zebrane żetony będzie można wymienić w specjalnej wymianie w SBC. Urodzinowa wymiana FUT pojawi się dokładnie w poniedziałek 27 marca 2023.

Ikony urodzin FUT

Tego jeszcze nie było. EA serwowało już w tym roku graczom specjalne karty Ikon, jak np. Ikony World Cup czy Ikony TOTY, a przy okazji tego wydarzenia pojawią się kolejne, tym razem karty Ikon urodzin FUT. Na ten moment nie wiemy nic więcej, ponieważ nie podane zostały żadne nazwiska byłych piłkarzy.

Urodziny FUT 23 - kiedy?

Event związany z urodzinami FUT 23 startuje już w ten piątek 24 marca 2023. Planowo potrwa dwa tygodnie, podczas których zobaczymy aż 2 drużyny urodzin FUT.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza