Nowe logo CS2? Profil CS:GO na Twitterze ustawił tajemniczy baner

Nowe logo Counter Strike baner CS 2

Coś przełomowego zadziało się w komunikacji Valve z całą społecznością. Profil CS:GO na Twitterze ustawił nowy baner, który może zwiastować nadejście nowej aktualizacji z CS 2 (Source 2).Banner na profilu CS:GO z nowym logiem CS 2?

Czy to cisza przed burzą? Deweloperzy gry w żadnym stopniu jak dotąd nie skomentowali zmian, które leakerzy wyłapują i publikują w serwisach społecznościowych. Valve słynie z tego, że oficjalne informacje wychodzą od nich dopiero wtedy, kiedy faktycznie są już udostępnione na serwerach.

Kilka dni temu na ich profilu na Twitterze pojawił się baner, który przedstawiał postać znaną z logo CS:GO, jednak w ilości 5. Nie skomentowali tego, po prostu wrzucili do sieci. Nie do końca było wiadomo z czym to się wiążę, ale jak zawsze przy okazji dziwnego zachowania Valve, łączone było to z plotkami o silniku Source 2 w nowym Counter-Strike'u.

Dzisiaj natomiast byliśmy świadkami wrzucenia przez oficjalny profil CS:GO banneru, który ukazuje nowe logo CS. Po prostu. Counter Strike bez żadnej dwójki, bez dopisku Global Offensive. Prezentuje się on następująco:

Nowe logo Counter Strike banner

Po raz wtórny zabrakło słowa wyjaśnienia, ale chyba możemy być pewni, że deweloperzy CS:GO przygotowują społeczność na nadejście nowego. Tym nowym będzie oczywiście silnik Source 2, który ma zmienić grę o 180 stopni. Kiedy to nastąpi? Tego nie wie nikt. Insiderzy sceny Counter-Strike'a twierdzą, że aktualizacja ma pojawić się w przeciągu najbliższych tygodni.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza