Poznaliśmy nową okładkę FIFA 23! Sam Kerr i Kylian Mbappé twarzami gry

FIFA 23 okładka

EA Sports rusza z promocją gry. Pierwsze nowości dotyczą okładki FIFA 23, na której widnieją Kylian Mbappé i Sam Kerr.FIFA 23 - okładka

Nowa odsłona serii FIFA zbliża się nieubłaganie. EA Sports w tym czasie nie próżnuje i karmi fanów małymi informacjami, które zdradzają nieco więcej szczegółów odnośnie premiery FIFA 23.

Na pierwszy ogień poszła okładka, czyli wygląd pudełka w wersji standardowej. Po raz pierwszy w historii pojawiła się na niej piłkarka, Sam Kerr, która reprezentuje Chelsea Londyn oraz reprezentację Australii.

Nieco mniej dziwi obecność francuskiego gwiazdora z PSG - Kyliana Mbappé, bowiem ten w przeszłości niejednokrotnie udostępniał swój wizerunek dla gry od EA Sports.Jest to bardzo ciekawe połączenie, które ma na celu zwiększyć zainteresowanie żeńskim futbolem. W poprzednich grach FIFA mieliśmy styczność z kobiecą piłką, lecz tylko na poziomie reprezentacji. Jest to też przełomowy obrazek dla całej serii, ponieważ kolejna produkcja odłącza się od FIFA i zmienia nazwę na EA SPORTS FC.


fot. EA Sports

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza