Spinx na celowniku Vitality? Co dalej z ENCE?

Spinx CS GO

Jak donosi sprawdzony informator sceny CS:GO, Vitality zamierza poczynić zmiany w swoim składzie, a kandydatem do zastąpienia jednego z graczy jest zawodnik ENCE - Spinx.Nowy projekt Vitality bazował na połączeniu doświadczenia dwóch ekip - Francuzów i Duńczyków. Po kilku miesiącach wspólnej gry można stwierdzić, że zespół miał bardzo duży potencjał, jednak nie wykorzystali go do końca w idealny sposób.

Brak większych osiągnięć przez ponad pół roku zmusił włodarzy organizacji do znalezienia rozwiązania problemu. Od momentu dołączenia dupreeh'a Magisk'a i zonic'a minęło ponad 6 miesięcy, a dopiero kilka tygodni temu na ich koncie pojawił się jakiś pozytyw - drugie miejsce na BLAST Premier: Spring Finals 2022.

Serwis 1pv.fr informuje, że przy roszadach najbardziej oberwie misutaaa. Kévin "misutaaa" Rabier ma stracić miejsce w zespole na rzecz Lotana "Spinx" Giladi'ego, który do tej pory reprezentował wraz z dwoma Polakami - hadesem i dychą - barwy ENCE. Jeśli doniesienia potwierdzą się, ekipa prowadzona przez Snappi'ego będzie zmuszona do znalezienia nowego elementu układanki.Co z ENCE? Snax pewną opcją?

Końcem maja w Dallas odbywał się turniej Intel Extreme Masters. Spinx z powodu problemów wizowych nie mógł się tam zjawić, dlatego w jego miejsce na czas wydarzenia pojawił się Janusz "Snax" Pogorzelski. Drużyna ENCE, która w tamtym czasie miała już trzech Polaków na pokładzie, radziła sobie świetnie przez cały turniej. Świeżość i inny styl gry wprowadzony przez Pogorzelskiego sprawił, że drużyna poległa dopiero w finale przeciwko Cloud9.

Od momentu pojawienia się Snaxa w ENCE cały czas mówi się, że powinien on znaleźć sobie miejsce w europejskiej drużynie. Ku temu pojawia się właśnie idealna okazja, bowiem jedno miejsce może się zwolnić, kiedy Vitality sfinalizuje transfer Spinxa.


fot. PGL


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza