Znamy ważne daty dotyczące FIFA 23. Kiedy premiera? Kiedy dostęp do wersji Ultimate i Early Access?

FIFA 23 premiera data

Obecna edycja FIFY dogorywa, a to oznacza, że prace nad odsłoną nr 23 są na zaawansowanym etapie. Dziś poznaliśmy nieco więcej szczegółów odnośnie ważnych dat związanych z premierą gry FIFA 23. Kiedy pojawi się dostęp do EA Play oraz wersji "Standard" i "Ultimate"?Data premiery FIFA 23

Premiera każdej gry z serii FIFA przypada niezmiennie na przełom września i października. Wcześniej jednak użytkownicy z droższą edycją mogą z wyprzedzeniem korzystać z kilkudniowego dostępu i zbudować swój podstawowy skład zdecydowanie szybciej niż reszta graczy, którzy zakupią podstawową wersję na oficjalną premierę FIFY 23.

Kiedy to wszystko ma nastąpić? Według sprawdzonego insidera, oficjalna, światowa premiera FIFA 23 odbędzie się 30 września. Tego dnia dostęp do gry otrzymają wszyscy gracze na całym świecie i ruszy kolejny sezon, który jednocześnie będzie ostatnim pod szyldem "FIFA", jaki pojawi się z rąk studia EA Sports. Co jednak czeka nas przed globalnym debiutem? FIFA 23 Early Access

W tym roku postanowiono, że wszystkie edycje wychodzące przed 30 września pojawią się 27 września. Wchodzi w to zarówno dostęp do 10-godzinnej wersji "trial" w EA Play, jak i edycja "Ultimate" w EA Play Pro i ta kupiona fizycznie lub w sposób cyfrowy. Warto więc odnotować, że 3 dni przed premierą do gry wejdą wszyscy, którzy mają FIFĘ 23 inną niż standardową.

A co z WebApp'em? Aplikacja "webowa" i "Companion" w FIFA 23 nie zostały jeszcze ogłoszone, dlatego też nie znamy oficjalnej daty uruchomienia usługi. Patrząc na poprzednie lata, zapewne będzie dostępna w okolicy połowy września, czyli około 2 tygodnie przed startem FIFY.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza