Celownik kropka CS:GO - jak ustawić? Poradnik dla graczy

 

celownik kropka csgo

Klasyczne celowniki powoli odchodzą do lamusa. Gracze kombinują z przeróżnymi ustawieniami, aby znaleźć swój odpowiedni. Celownik kropka w CS:GO staje się coraz bardziej popularny. Jak go ustawić?Celownik kropka w CS:GO

Z pomocą wielu map i generatorów celowników można aktualnie stworzyć bardzo różne celowniki. O dziwnych kształtach, wielkościach czy niestandardowych kolorach. Nie ma jednego idealnego, wszystko to kwestia gustu i wygody. Jeden będzie wolał małe, inny z kolei znacznie większe celowniki.

Zobacz także: Aim Training CS:GO - 5 najlepszych map do ćwiczenia aima

Do mało popularnych (choć coraz rzadziej) zalicza się celownik kropka w CS:GO. Jest to celownik zazwyczaj na kształt koła (zdarza się, że gracze jako kropki używają kwadratu). Jak ustawić taki celownik w grze?

Jak ustawić celownik kropkę w CS:GO?Ustawienie kropki jako celownik w CS:GO wymaga wprowadzeniu kilku ważnych komend. Parametry pozwalają zmodernizować nasz "crosshair" w taki sposób, aby w jaki największym stopniu przypominał koło.

celownik kropka w cs go
Celownik kropka w CS:GO

Nie jest to rzecz skomplikowana, jednak należy wiedzieć, które komendy za co są odpowiedzialne. Poniżej znajduje się gotowa lista komend, które należy wprowadzić do konsoli, aby uzyskać kropkę jako celownik w CS:GO.Komendy potrzebne do ustawienia celownika kropki to:

cl_crosshair_drawoutline "1"

cl_crosshair_dynamic_maxdist_splitratio "0.0"

cl_crosshair_dynamic_splitalpha_innermod "1"

cl_crosshair_dynamic_splitalpha_outermod "0.300000"

cl_crosshair_dynamic_splitdist "5"

cl_crosshair_outlinethickness "1"

cl_crosshair_sniper_show_normal_inaccuracy "0"

cl_crosshair_sniper_width "1"

cl_crosshairalpha "200"

cl_crosshaircolor "5"

cl_crosshaircolor_b "0"

cl_crosshaircolor_g "0"

cl_crosshaircolor_r "255"

cl_crosshairdot "0"

cl_crosshairgap "-3.000000"

cl_crosshairgap_useweaponvalue "0"

cl_crosshairscale "600"

cl_crosshairsize "0"

cl_crosshairstyle "4"

cl_crosshairthickness "0"

cl_crosshairusealpha "1"

cl_fixedcrosshairgap "0"


Kod na celownik kropkę w CS:GO

Można jednak iść na łatwiznę i skorzystać z funkcji, którą jakiś czas temu otrzymaliśmy od deweloperów gry. W ustawieniach gry, w zakładce "Celownik", należy skopiować i zaimportować poniższy kod celownika, dzięki czemu błyskawicznie otrzymamy celownik kropkę.


Kod na celownik kropkę w CS:GO:

CSGO-FA4YX-MuJdK-PYyfn-H5LbQ-qseKPGracze i streamerzy korzystający z kropki jako celownik w CS:GO

Potencjał celownika kropki w CS:GO odkryli także pro gracze i streamerzy. Z jego pomocą znacznie łatwiej jest celować w głowy przeciwników, co na najwyższym poziomie wymaga realnie bardzo szybkiej reakcji.

Popularni gracze, którzy korzystają (lub korzystali) z takiego celownika to chociażby znany polski streamer Twitch - Izak, czy profesjonalny zawodnik (aktualnie poza CS:GO) - ScreaM.


Darmowe skiny CSGO

Polecane: Jumpthrow bind CS:GO - komenda na skok z granatem

2 Komentarze

Nowsza Starsza