CS:GO na platformie Twitch przebiło 30 milionów obserwujących

 

csgo

Platforma Twitch to najpopularniejsze miejsce do śledzenia esportu i gamingu na całym świecie. CS:GO w ostatnich dniach przekroczył barierę 30 milionów obserwujących. Jak wypada na tle pozostałych gier?Ponad 30 milionów użytkowników obserwuje CS:GO w serwisie Twitch

Czy Counter-Strike jest grą ponadczasową? Wydaje się, że tak. Mimo upływu lat, produkcja ze stajni Valve ciągle trzyma bardzo wysoki poziom i wskakuje do czołówek różnych rankingów.

Zobacz także: Najlepsi gracze w historii CS:GO? Polak numerem jeden!

Kilka dni temu CS:GO na Twitch.tv przekroczyło barierę 30 milionów użytkowników, którzy obserwują tę kategorię. Czy to dużo? Właściwie tak. Niewiele gier jest w stanie przebić tę liczbę, choć takie gatunki jak Minecraft czy GTA 5 mają tych "followersów" znacznie więcej.

Kategorią, która na Twitch śledzona jest przez największą ilość użytkowników jest Fortnite. Na dzień dzisiejszy posiada ponad 76 milionów obserwujących.


CS:GO kontra VALORANT na Twitch - kto wypada lepiej?Obecnie największym konkurentem CS:GO stała się gra od Riot Games - VALORANT. Choć w Polsce dopiero zyskuje na popularności, na zachodzie robi prawdziwą furorę. Daleko mu do prześcignięcia CS'a, jednak wyniki oglądalności są naprawdę obiecujące. W rok czasu od premiery pokazał, że bez problemu konkurować może z takim gigantem jak CS:GO.

csgo na twitch
Ilość obserwujących CS:GO na platformie Twitch

Jak widzimy, CS:GO na Twitch zgromadził już ponad 30 milionów użytkowników, chcących obserwować poczynania ulubionych streamerów w tytule od Valve.


valorant na twitch
Ilość obserwujących VALORANT na platformie Twitch

Jak w tej samej statystyce wypada VALORANT? Prawie 3 razy gorzej. Do tej pory zgromadził 9,8 miliona obserwujących. Jednak należy pamiętać, że gra twórców League of Legends niedawno świętowała swoje pierwsze urodziny.Ciekawostką wartą zapamiętania jest informacja, że w lipcu 2021 roku, VALORANT posiadał większa średnią widzów oraz ilość oglądanych godzin od CS:GO.

twitch game stats
Najczęściej oglądane gry w serwisie Twitch.tv


Polecane: Aim Training CS:GO - 5 najlepszych map do ćwiczenia aima

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza