Kiedy będzie nowa mapa w Among Us? The Airship już niedługo zostanie wprowadzona!

InnerSloth oficjalnie zapowiedziało premierę nowej mapy The AirShip w Among Us. Kiedy będzie nowa mapa w Among Us?

kiedy nowa mapa w among us the airship


Kiedy będzie nowa mapa w Among Us?

Kilka dni temu oficjalnie pojawiła się zapowiedź od studia InnerSloth, w której poinformowali o rozpoczęciu prac nad wdrażaniem dużego update do Among Us, który zawierać ma między innymi nową mapę The Airship.

Zobacz także: Mapa z Among Us w CS:GO - jak zagrać H&S na mapie z warsztatu Steam?Nowa mapa w Among Us The Airship już od kilkunastu tygodni wywołuje niemałe zamieszanie na ustach graczy, którzy z wypiekami czekają na wprowadzenie oficjalnie nowej mapy do gry. Kiedy będzie nowa mapa w Among Us? Deweloperzy zapowiedzieli aktualizację na początek roku 2021.

Nowa mapa w Among Us ma ponownie przywrócić chęci graczy do powrotu rozgrywki, która w ostatnim czasie przestała być aż tak intensywna. Gracze byli znudzeni aktualnym stanem gry Among Us.Airship Among Us

Mapa The Airship w Among Us to zupełnie nowa plansza inspirowana kreskówką The Henry Stickmin. Sama rozgrywka została zaprojektowana w trochę inny sposób dzięki zupełnie nowym misjom i zadaniom do wykonania. Cały zamysł pozostaje jednak taki sam - nadal Impostorzy muszą doprowadzić do wygranej nad Crewmate'ami.

Zobacz także: Ilu graczy gra w Among Us w 2020 roku?Producenci i projektanci gry zaproponowali nowe rozwiązania zadań. Dzięki nowym taskom do wykonania przez Crewmate'ów gra ma z powrotem nabrać wiatru w żagle i zachęcić graczy do ponownych rozgrywek na serwerach.

Przykładowe taski do wykonania na mapie Airship:

nowe taski among us the airship


nowe taski among us the airship


Kiedy aktualizacja Among Us?

Oficjalna data premiery wprowadzenie nowej mapy The Airship do Among Us nie została nigdzie podana. Deweloperzy ze studia InnerSloth zapowiedzieli jedynie, że aktualizacja pojawi się na serwerach z początku roku 2021. Możemy zatem domniemywać, że w okolicach lutego bądź marca będzie można pograć ze znajomymi na nowej mapie The Airship.

8 Komentarze

 1. Pewnie będzie to za kilka lat

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. ma byćw styczniu lutym lub marcu a wlaśnie jest jakaś aktualizacja

   Usuń
 3. ten update nigdy nie powstanie

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekam i czekam i czekam i nic no ale cierpliwość popłaca ale bez przesady na 1 mapę tyle miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko na kolęjną poczekacie do 2022r xD bo jak ta 31marca to oni myślą co 9 mieśięcy wypuszczać mape

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza