Popularny streamer Kamyk jako pierwszy trafił na Twitchu kartę TOTY Roberta Lewandowskiego!

Sezon na TOTY w FIFA 21 właśnie wystartował. O godzinie 19:00 EA Sports opublikowało Drużynę Roku FIFA. Jak widać są też i szczęśliwcy, którzy zaraz po tym wzbogacili swój klub o kartę TOTY Roberta Lewandowskiego.

kamyk twitch toty lewandowski


Kamyk trafił na Twitchu kartę TOTY Roberta Lewandowskiego

Długo nie musieliśmy czekać na pierwsze tego typu trafienia. Zaraz po godzinie 19:00 YouTuberzy i streamerzy rzucili się do otwierania wszelakiej maści paczek w celu upolowania jednego z trzech najlepszych napastników TOTY w FIFA 21.

Zobacz także: FIFA 21: Nadchodzący zimowy upgrade kart w Ultimate Team!Pierwszym Polakiem, który (jako osoba publiczna) otworzył szczęśliwą paczkę i trafił kartę TOTY Roberta Lewandowskiego był streamer i YouTuber Kamyk.

Reakcja polskiego streamera była bardzo ekspresyjna, a sam nie krył zdziwienia tym faktem. Nasz rodak otrzymał kartę TOTY, która jest potwierdzeniem jego osiągnięć w ubiegłym roku.Karta TOTY Robert Lewandowski

Jak wygląda TOTY Lewandowski? Karta TOTY Roberta Lewandowskiego została oceniona na 98 oceny ogólnej oraz dostała fenomenalny wzrost statystyk. Dzięki ulepszonemu tempu może konkurować z najlepszymi napastnikami w FIFA 21.

toty lewandowski


Statystyki karty TOTY Roberta Lewandowskiego w grze prezentują się następująco:

toty lewandowski statystyki

Statystyki w grze są doskonałym odzwierciedleniem jego gry na boisku. Karta TOTY Lewandowskiego ma wystarczającą ilość tempa, świetne strzały oraz fizyczność, a do tego drybling i podania, które czynią go aktualnie jednym z najlepszych napastników w FIFA 21.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza