FIFA 21: Nadchodzący zimowy upgrade kart w Ultimate Team!

Już niebawem w FIFA 21 czeka nas zimowy upgrade kart w Ultimate Team. Którzy zawodnicy mają szansę otrzymania potencjalnego upgrade na swojej karcie?

zimowy upgrade fifa 21


FIFA 21 Upgrade zimowy

Aktualny sezon obfitował w ciekawe nazwiska piłkarzy pod kątem potencjalnego zimowego upgrade. Wielu młodych, utalentowanych zawodników pokazało, że ich aktualny overall w FIFA 21 nie jest już aktualny i czas go nieco poprawić.

Zobacz także: Jak zrobić stepover w FIFA 21? Trick, który pomaga wygrywać mecze

Tak właściwie to nie tylko młodych. Gama piłkarzy ubiegających się o zimowy upgrade w FIFA 21 jest całkiem szeroka, a potwierdzają to swoimi dokonaniami na boiskach. Jak może prezentować się zimowy upgrade kart w FIFA 21 i którzy piłkarze są niemal pewniakami do otrzymania większej oceny ogólnej?Zimowy upgrade kart w Ultimate Team

Ciężko obiektywnie stwierdzić, którzy piłkarze zasłużyli bardziej, a którzy mniej. Pewne jest natomiast to, że subiektywny ranking mocno pokrywa się z potencjalnymi kartami, które przy okazji zimowego upgrade mają szansę na zwiększenie swojego overall'u.

Zobacz także: TOTY FIFA 21 - głosowanie na zawodników Drużyny Roku

Lista piłkarzy generalnie jest całkiem spora, jednak w tym artykule skupimy się na najbardziej omawianych zawodnikach, którzy swoim wkładem w grę udowodnili na boiskach, że upgrade karty należy się im jak psu buda.Erling Haaland

Nazwisko Norwega przewija się w tym zestawieniu bardzo często. Choć daleko mu do potężnego Roberta Lewandowskiego to trzeba przyznać, że swoją pracą zasługuje na upgrade karty. Młody, utalentowany zawodnik, który w Bundeslidze notuje bardzo dobre występy.

João Félix

Portugalczyk już sezon temu miał predyspozycje do walki o najwyższe cele. W tym sezonie także notuje bardzo dobre występy, które nagrodzone zostały kartą specjalną POTM (Player of The Month) w FIFA 21. Wzrost statystyk i punktów overall jest czystą formalnością.

James Tavernier

Bardzo ciekawy piłkarz. Jego zespół, Rangers F.C., nie przegrał w tym sezonie żadnego spotkania ligowego, a Tavernier, na pozycji prawego obrońcy, jest królem strzelców swojej ligi. Pewniak do otrzymania lepszej karty, która już teraz powoli staje się bardzo użyteczna za sprawą jego karty Headliners.Theo Hernández

Również obrońca, który swoim wkładem na boisku przyczynił się do zdobycia przez AC Milan pozycji lidera Serie A. Ciekawy piłkarz, który dzięki lidze i narodowości może być bardzo łatwo łączony z innymi kartami w FIFA 21 Ultimate Team.

Franck Kessié

Tak samo jak poprzednik, występuję obecnie w klubie AC Milan. To już na starcie daje mu przewagę, bo w końcu w lidze idzie im bardzo dobrze, a trzeba wspomnieć, że jako pomocnik ma na swoim koncie 6 goli w 17 rozegranych spotkaniach.

Jules Koundé

Obrońca hiszpańskiej Sevilli, która aktualnie plasuje się na 4. miejscu w lidze. Bardzo dobre występy pchają jego kartę ku zwiększeniu statystyk w zimowym upgrade.Dominik Szoboszlai

Błyszcząca gwiazda RB Lipsk, który nagrodzony został sportowcem roku na Węgrzech. Spora ilość asyst i bramek to jego wielki wkład w potencjalny upgrade karty w FUT 21.

Lista piłkarzy do potencjalnego zimowego upgrade jest mimo wszystko subiektywna, jednak ma pokrycie w realnych wynikach piłkarzy na boiskach. Nie wiemy do końca co planuje EA w związku z ulepszanymi statystykami zawodników, ale powyżsi kandydaci na prawdę na nie zasługują.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza