Jak zrobić stepover w FIFA 23? Trick, który pomaga wygrywać mecze

Trick stepover w FIFA 23 jest ostatnio bardzo popularny ze względu na swoją uniwersalność. Sprawdza się w wielu momentach i pozwala zdobyć przewagę nad pozycją przeciwnika. Jak zrobić stepover w FIFA 23?

stepover fifa 23


Jak zrobić stepover w FIFA 23?

Stepover w FIFA 23 stał się popularny za sprawą streamów pro graczy FIFA. Niedzielni gracze zaczynali podpatrywać w jaki sposób profesjonalni zawodnicy tak łatwo przejmują kontrolę nad pozycją przeciwnika.

Zobacz także: Jak wykonać mocny strzał po ziemi w FIFA 21? Nauka Driven ShotStepover okazał się być w pewnym momencie bardzo nadużywany, gdyż pozwalał w szybkim tempie na przejście obrońców przeciwnika. Jest ciężki do powstrzymania i niestety bardzo nachalny. Jest to swego rodzaju glitch, który EA Sports zamierza w niedługim czasie wyeliminować.Jak zrobić stepover w FIFA 23? Podstawowa kombinacja klawiszy jest bardzo prosta i sam trick nie wydaje się być specjalnie ciężki do wykonania. Aby wykonać stepover w FIFA 23 należy używać jedynie prawej gałki. W zależności od kierunku, w którym chcemy go wykonać musimy pamiętać o kombinacjach w lewo lub prawo.

stepover fifa 23

W przypadku stepover'a w prawo używamy prawej gałki do góry, a następnie obracamy w prawo.

W przypadku stepover'a w lewo używamy prawej gałki do góry, a następnie obracamy w lewo.Odwrócony stepover w FIFA 23 to kombinacja najpierw w prawo lub lewo, a następnie obrót gałki do góry.

Stepover w FIFA 23 pozwala na szybkie przejście ze środka pola do pola karnego przeciwnika, przy czym rywal ma bardzo utrudnione zadanie w obronie przeciwko temu. Gdy ruszy obrońcą w złą stronę powstaje spora luka, którą wykorzystać możemy strzałem na bramkę.

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza