Najlepsza myszka do CS:GO - jakich myszek używają pro gracze?

Jaka myszka do CS GO?

Zastanawialiście się czasem jakich myszek do CS:GO używają pro gracze? Może sami szukaliście wyboru najlepszej myszki do CS:GO dla samego siebie. Zobaczcie jak prezentuje się ranking najlepszych myszek do CS:GO wybieranych przez prosów CS:GO.Myszka do CS:GO

Wybór idealnej myszki do CS:GO to naprawdę nie lada wyczyn. Producenci tych peryferii dwoją się i troją, aby wypuszczać coraz to nowsze i lepsze modele myszek. Rodzajów jest od groma i ciężko znaleźć taką, która wyróżniać się będzie na tle innych.

Zobacz także: Sprzedaż skinów CS:GO za gotówkę - jak sprzedać skiny CS:GO?Myszka symetryczna? A może myszka profilowana? Na te pytania tak samo nie ma konkretnej odpowiedzi. Wszystko uwarunkowane jest preferencjami użytkownika, czyli tym jak dobrze trzyma mu się w ręce danego gryzonia. Dochodzą do tego również odpowiednie ustawienia myszki w CS:GO.Myszki pro graczy CS:GO

Można natomiast wzorować się na wyborach myszek przez pro graczy CS:GO, którzy tego typu sprzętów testują w ciągu roku całkiem sporo. Jest to jakby nie było ich narzędzie pracy, a więc zwracają sporą uwagę nawet na najmniejsze detale.

Zobacz także: Komendy na bronie w CS:GO - Przydatne komendy CS:GO

Przyglądając się bliżej rankingowi topowych myszek wybieranych przez najlepszych graczy CS:GO można wyodrębnić kilku znaczących się producentów, którzy przodują w wyborach graczy.

Jakich myszek używają pro gracze CS:GO? Tak oto prezentuje się zestawienie najczęściej używanych myszek do CS:GO:  • Zowie EC
  • Logitech G Pro Wireless
  • Zowie FK
  • Logitech G Pro x Superlight


Myszka do CS GO ranking


Wpływ na to jaka myszka wybierana jest najczęściej ma między innymi odpowiedni sensor czy sposób trzymania myszki (grip), waga peryferia, niskie opóźnienie czy przede wszystkim cena.

Według danych z portalu Prosettings.net, myszka Zowie EC2 jest najczęstszym wyborem w rękach pro graczy CS:GO w 2021 roku ze względu na wygodny kształt i solidną jakość wykonania.


Darmowe skiny CSGO

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza